Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Frida

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvěle domácí burgry a výtečné nachos. Plus točená Únětická dvanáctka a desítka jsou jako balzám na duši. Jediná nedokonalost je trošku zvýšený hluk.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Poprve jsem si zde misto vyborneho unetickeho piva dala cervene vino Veverku, a nebyla to chyba. Vynikajici nakladany hermelin s orechy, mila obsluha a sympaticke prostredi.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna/bistro, moc milá a příjemná obsluha, ale burger mě bohužel nezaujal. Maso bylo výborné, ale zbytek trochu nuda. Chválím však moc dobré únětické pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tak dnes jsme s manželem zašli do Cafe Frida poprvé a jsme nadšeni. Počínaje milou usměvavou obsluhou co i poradí, po útulný design plný Ton židlí až po skvělý pálivý burger s famózní chipotle majonézou, kuřecí buritto i kyselici pro juniora. Únětické pivko skvělé, fairtrade espresso také. Tak schválně, jestli to bude příště stejné, už se těším na repeté. :)
Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající burger s avokádovou salsou, v ceně i nachos, což je parádní alternativa ke klasickým hranolkám. K tomu Únětická desítka nebo dvanáctka, která uhasí žízeň každému.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO