Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 57x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Saní

    Praha, Karlínské náměstí 235/13, 18000

Kavárna Cafe Frida

Vítáme Vás v naší kavárně cafe frida. O vlastní kavárně jsme se bavili léta, až jsme našli prostor, kde jsme cítili, že by nás bavilo, jen tak sedět a hledět na svět skrz výlohu, pozorovat ten shon ulice. Bavilo by nás být lehce rušeni šumem kavárny a milou obsluhou. Bavilo by nás se seznamovat a přisedávat si k novým lidem. Kde by nás bavila hudba. Bavilo ochutnávat známé i neznámé, někdy tančit, někdy se opít, někdy snídat. Název odkazuje k malířce Fridě Kahlo, nabídkou jídel k Mexiku, kde je život spontánní a země je to krásná. Rádi bychom Vám nabídli místo, kde být spontánní a trochu si užít, bude hezký.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné pivo Únětice na čepu, vynikající nakládaný hermelín a luxusní nachos s guacamole. Milá a pozorná obsluha a především nekuřácké prostředí. Doporučuji zajít i během poledne na oběd.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Cafe Frida je příjemné místo k posezení, mají výborné limonády, vína a super nabídku jídel. Kavárna je nekuřácká, takže člověk nemusí dávat oblečení hned do pračky :-) určitě doporučuju
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Frídy občas chodíme s kolegy na oběd; dobrá kuchyně laděná do Mexicka (+ nelze opomenout burgery - i ten vege je bezvadný), pohodová obsluha a pivní speciály z toho dělají spolehlivě příjemný zážitek. Jen je třeba počítat s trochu vyšší cenou - malá polévka, hlavní jídlo + pivní speciál bez problémů přelezou 200 Kč.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO