Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Saní

    Praha, Karlínské náměstí 235/13, 18000

Kavárna Cafe Frida

Vítáme Vás v naší kavárně cafe frida. O vlastní kavárně jsme se bavili léta, až jsme našli prostor, kde jsme cítili, že by nás bavilo, jen tak sedět a hledět na svět skrz výlohu, pozorovat ten shon ulice. Bavilo by nás být lehce rušeni šumem kavárny a milou obsluhou. Bavilo by nás se seznamovat a přisedávat si k novým lidem. Kde by nás bavila hudba. Bavilo ochutnávat známé i neznámé, někdy tančit, někdy se opít, někdy snídat. Název odkazuje k malířce Fridě Kahlo, nabídkou jídel k Mexiku, kde je život spontánní a země je to krásná. Rádi bychom Vám nabídli místo, kde být spontánní a trochu si užít, bude hezký.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Poprve jsem si zde misto vyborneho unetickeho piva dala cervene vino Veverku, a nebyla to chyba. Vynikajici nakladany hermelin s orechy, mila obsluha a sympaticke prostredi.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna/bistro, moc milá a příjemná obsluha, ale burger mě bohužel nezaujal. Maso bylo výborné, ale zbytek trochu nuda. Chválím však moc dobré únětické pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tak dnes jsme s manželem zašli do Cafe Frida poprvé a jsme nadšeni. Počínaje milou usměvavou obsluhou co i poradí, po útulný design plný Ton židlí až po skvělý pálivý burger s famózní chipotle majonézou, kuřecí buritto i kyselici pro juniora. Únětické pivko skvělé, fairtrade espresso také. Tak schválně, jestli to bude příště stejné, už se těším na repeté. :)
Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida Kavárna Cafe Frida
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO