Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Frida

Vítáme Vás v naší kavárně cafe frida. O vlastní kavárně jsme se bavili léta, až jsme našli prostor, kde jsme cítili, že by nás bavilo, jen tak sedět a hledět na svět skrz výlohu, pozorovat ten shon ulice. Bavilo by nás být lehce rušeni šumem kavárny a milou obsluhou. Bavilo by nás se seznamovat a přisedávat si k novým lidem. Kde by nás bavila hudba. Bavilo ochutnávat známé i neznámé, někdy tančit, někdy se opít, někdy snídat. Název odkazuje k malířce Fridě Kahlo, nabídkou jídel k Mexiku, kde je život spontánní a země je to krásná. Rádi bychom Vám nabídli místo, kde být spontánní a trochu si užít, bude hezký.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvěle domácí burgry a výtečné nachos. Plus točená Únětická dvanáctka a desítka jsou jako balzám na duši. Jediná nedokonalost je trošku zvýšený hluk.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Poprve jsem si zde misto vyborneho unetickeho piva dala cervene vino Veverku, a nebyla to chyba. Vynikajici nakladany hermelin s orechy, mila obsluha a sympaticke prostredi.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna/bistro, moc milá a příjemná obsluha, ale burger mě bohužel nezaujal. Maso bylo výborné, ale zbytek trochu nuda. Chválím však moc dobré únětické pivo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO