Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 61x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Saní

    Praha, Karlínské náměstí 235/13, 18000

Kavárna Cafe Frida

Vítáme Vás v naší kavárně cafe frida. O vlastní kavárně jsme se bavili léta, až jsme našli prostor, kde jsme cítili, že by nás bavilo, jen tak sedět a hledět na svět skrz výlohu, pozorovat ten shon ulice. Bavilo by nás být lehce rušeni šumem kavárny a milou obsluhou. Bavilo by nás se seznamovat a přisedávat si k novým lidem. Kde by nás bavila hudba. Bavilo ochutnávat známé i neznámé, někdy tančit, někdy se opít, někdy snídat. Název odkazuje k malířce Fridě Kahlo, nabídkou jídel k Mexiku, kde je život spontánní a země je to krásná. Rádi bychom Vám nabídli místo, kde být spontánní a trochu si užít, bude hezký.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Fridy chodíme pravidelně na polední menu i večer na pivo a zatím jsem byla s jídlem vždy spokojena. Take zde točí výborné Unetice plus pivní speciál, který se pravidelně obměňuje. Z nealka doporučuji malinovou limonádu, je výborná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
už jsme zde byli několikrát, tentokrát jsem se rozhodla přivést i další přátele a byli jsme trošku zklamaní. V restauraci bylo po celou dobu naší návštěvy narváno a hlučno, takže jsme měli problém se u stolu vůbec slyšet. Ještě ke všemu jsme měli stůl u pravého okna, kde zvenku strašně táhlo, takže nic moc. Ale až budou mít zahrádku, tak určitě ráda přijdu zase, mám pocit, že v létě mají uvnitř méně stolů a je to komfortnější.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO