Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 44x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Faux Pas

Když se Praha teprve probouzí k životu, v Café Faux Pas to již žije. Aby ne. Bez vyhlášených palačinek nejde začít den. Café Faux Pas však není jen podnikem s palačinkovou tradicí a výbornou kávou. Nabízí mnohem víc, přijďte to vyzkoušet.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Skvělé palačinky. Ochutnali jsme slané i sladké a opravdu výborné. Jediné mínus pro mě byla vtíravá vůně. Toto je zřejmě individuální, ale vůně mě nutila k neustálému kýchání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, rychlá obsluha a výborné palačinky s kuřecím masem pro návštěvu jedině můžu doporučit.ceny přijatelné odpovídající velikosti pokrmů palačinky byly opravdu obrovské najedl jsem se z nich.
Café Faux Pas
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Cafe Faux paux na Vinohradské ulici je mým oblíbeným místem pro posezení u kávy a něčeho sladkého na zub. Podávají zde bezkonkurenční palačinky, a to jak ve sladké variantě, tak i slané variantě. Obsluha je milá, avšak trochu pomalejší, ale ve výsledku to ničemu nevadí. Strávili jsme zde příjemné odpoledne před divadelním představením. Rádi se sem vrátíme hned příští týden, kdy se opět chytáme do Vinohradského divadla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO