Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 36x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Fara

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Poprve jsme navstivili tuto restauraci a byli jsme moc spokojeni. Velice prijemny pan cisnik, vyborna limca i jidlo. Vse, jak ma byt. Nejvice se mi ale libilo to, ze tam byl klid, ze vsichni respektovali kouzlo daneho mista. Urcite prijedeme zase. Dekujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po zkušenosti z léta, tentokrat s rezervaci a předčilo naše očekávání, personál velmi příjemný, jídlo excelentní a pak přišel závěr a vrchol - zakusek s kávou, nebyla to určitě poslední návštěva!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Největší problém je dostat se do Cafe Fara. Pak už si tam člověk připadá jako v ráji. Mohu jen doporučit. Stojí to za návštěvu.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Do kavarny jsem se moc tesila, ale velice me zklamal pomaly a neochotny personal, na zakusek ke kave jsme cekali neadekvatne dlouho bez omluvy. Zakusky ani nebyly moc dobre, na to, ze za ne chteji kolem 100kc.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Velmi zajímavé prostředí, příjemné členění dávající pocit soukromí. Jídlo velmi zajímavé, chutné, využívající řadu netradičních surovin. Ovšem vrcholem je podávaná káva v nejrůznějších podobách. Rovněž velmi ochotně personál umožní prohlídku vlastního malého muzea kávy. Ideální podnik pro občerstvení při cyklistických i jiných výletech Pálavou.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Cafe Fara je místo, kam se vracíme pokaždé, když jsme na Pálavě. Pokaždé skvělé jídlo, neuvěřitelné prostředí, jen s cenou už začínám mít trochu problém, protože polévka za 100,- je na mne na hraně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Romantická kavárna u místní fary s výhledem na Pálavu. Jídlo je zajímavé a za zkoušku určitě stojí. Ceny by mohly být trochu lidovější. Doporučuji se zdržet přes noc v některém z tématických apartmánů a druhý den ochutnat farní snídani.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Oběd na který jsme se moc těšili a vyrazili za ním poměrně velkou dálku, prostředí je krásné o tom není třeba psát, jen stoly jsou u sebe poměrně blízko, že se tu snaží o kvalitní gastronomii také není pochyb, sice trošku drahé, proto dávám jen tři hvězdy... Personál je naprostá tragedie, nestíhá, což nemusí být jejich problém, ale on se ani stíhat nesnažil, že jsme hlavní chod dostali 100 minut od objednání není úplně super, ale že se za tuto dobu nezastavil nikdo z opírajících se a SMSkujících si číšníků jestli si nepřejeme něco k pití, či cokoliv jiného je naprosto tragické, místo jakékoliv omluvy při připomenutí se, se tu pouze mlčí. Toto můj dojem naprosto zkazilo a za mě už nikdy více.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO