Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Fara

Přehled hodnocení
91% celkově
85% personál
94% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 8x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Cafe Fara je místo, kam se vracíme pokaždé, když jsme na Pálavě. Pokaždé skvělé jídlo, neuvěřitelné prostředí, jen s cenou už začínám mít trochu problém, protože polévka za 100,- je na mne na hraně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Romantická kavárna u místní fary s výhledem na Pálavu. Jídlo je zajímavé a za zkoušku určitě stojí. Ceny by mohly být trochu lidovější. Doporučuji se zdržet přes noc v některém z tématických apartmánů a druhý den ochutnat farní snídani.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Oběd na který jsme se moc těšili a vyrazili za ním poměrně velkou dálku, prostředí je krásné o tom není třeba psát, jen stoly jsou u sebe poměrně blízko, že se tu snaží o kvalitní gastronomii také není pochyb, sice trošku drahé, proto dávám jen tři hvězdy... Personál je naprostá tragedie, nestíhá, což nemusí být jejich problém, ale on se ani stíhat nesnažil, že jsme hlavní chod dostali 100 minut od objednání není úplně super, ale že se za tuto dobu nezastavil nikdo z opírajících se a SMSkujících si číšníků jestli si nepřejeme něco k pití, či cokoliv jiného je naprosto tragické, místo jakékoliv omluvy při připomenutí se, se tu pouze mlčí. Toto můj dojem naprosto zkazilo a za mě už nikdy více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s vynikající atmosférou. Extrémně ochotný a příjemný personál. Nikde jinde jsem nezažila, aby mi obsluha donesla ukázat všechny dezerty, abych si mohla pohodlně vybrat. Obsluze dávám tedy jedničku s hvězdičkou. Jídlo bylo nádherně naservírované, dobré a netradiční. Určitě stojí za vyzkoušení.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé prostředí za pěkného počasí, výborné jídlo spolu s velice příjemnou obsluhou dělá z návštěvy opravdu pohodový zážitek. Rezervace je však více než žádoucí, pokud nechcete čekat (klidně hodinu) než se pár nerezervovaných míst uvolní. Díky skvělým zmrzlinám a výborné kávě se hodí i na odpolední zastávku při poznávání Pálavy. Káva je opravdu výborná. Doporučuji.
Kavárna Café Fara Kavárna Café Fara Kavárna Café Fara Kavárna Café Fara
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Café Fara Kavárna Café Fara
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nádherné, útulné prostředí s krásným výhledem do okolí, usměvavá, pozorná obsluha. Dezerty ke kávičce byly velmy lahodné. Doporučuji zkusit jejich domácí limonády, pampelišková byla velmi dobrá.
Kavárna Café Fara
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Resumé ze tří návštěv během měsíce - takhle TO má vypadat! Příjemné doladěné interiéry v obou budovách, skvělá obsluha, jednoduchý jídelníček, konkrétní dodavatelé, spousta bylinek a zeleniny (navíc se včerejším překvapením v podobě zvěřinové variace mimo rámec), dobré lokální pivo. Cenově cca dvakrát vyšší než standardní moravský balast kolkolem, ale nejsem tak bohatý, abych večeřel gordon bleee ;-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO