Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Fara

Nekuřáckou kavárnu Fara naleznete v Klentnici. Svým hostům nabízí mnoho služeb, od lahodné kávy, přes farní knihovnu, sklípek, letní terasu, dětský koutek až po ubytování v netradičních pokojích. Pořádá se zde také mnoho kulturních akcí. Samozřejmostí je možnost uspořádat si zde soukromé či firemní akce či oslavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Cafe Fara je místo, kam se vracíme pokaždé, když jsme na Pálavě. Pokaždé skvělé jídlo, neuvěřitelné prostředí, jen s cenou už začínám mít trochu problém, protože polévka za 100,- je na mne na hraně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Romantická kavárna u místní fary s výhledem na Pálavu. Jídlo je zajímavé a za zkoušku určitě stojí. Ceny by mohly být trochu lidovější. Doporučuji se zdržet přes noc v některém z tématických apartmánů a druhý den ochutnat farní snídani.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Oběd na který jsme se moc těšili a vyrazili za ním poměrně velkou dálku, prostředí je krásné o tom není třeba psát, jen stoly jsou u sebe poměrně blízko, že se tu snaží o kvalitní gastronomii také není pochyb, sice trošku drahé, proto dávám jen tři hvězdy... Personál je naprostá tragedie, nestíhá, což nemusí být jejich problém, ale on se ani stíhat nesnažil, že jsme hlavní chod dostali 100 minut od objednání není úplně super, ale že se za tuto dobu nezastavil nikdo z opírajících se a SMSkujících si číšníků jestli si nepřejeme něco k pití, či cokoliv jiného je naprosto tragické, místo jakékoliv omluvy při připomenutí se, se tu pouze mlčí. Toto můj dojem naprosto zkazilo a za mě už nikdy více.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO