Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Fara

Nekuřácká kavárna Fara nabízí svým zákazníkům mnohé - lahodnou kávu, farní knihovnu, sklípek, letní terasu a pro nejmenší hosty také dětský koutek. Farská kuchyně využívá zásadně čerstvých surovin, z kterých tvoří pokrmy inspirované někdy až 100 let starými recepty. Jsou zde často pořádány kulturní akce, prostory může využít i zákazník pro pořádání akcí vlastních. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Největší problém je dostat se do Cafe Fara. Pak už si tam člověk připadá jako v ráji. Mohu jen doporučit. Stojí to za návštěvu.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Do kavarny jsem se moc tesila, ale velice me zklamal pomaly a neochotny personal, na zakusek ke kave jsme cekali neadekvatne dlouho bez omluvy. Zakusky ani nebyly moc dobre, na to, ze za ne chteji kolem 100kc.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Velmi zajímavé prostředí, příjemné členění dávající pocit soukromí. Jídlo velmi zajímavé, chutné, využívající řadu netradičních surovin. Ovšem vrcholem je podávaná káva v nejrůznějších podobách. Rovněž velmi ochotně personál umožní prohlídku vlastního malého muzea kávy. Ideální podnik pro občerstvení při cyklistických i jiných výletech Pálavou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO