Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Fara

Nekuřácká kavárna Fara nabízí svým zákazníkům mnohé - lahodnou kávu, farní knihovnu, sklípek, letní terasu a pro nejmenší hosty také dětský koutek. Farská kuchyně využívá zásadně čerstvých surovin, z kterých tvoří pokrmy inspirované někdy až 100 let starými recepty. Jsou zde často pořádány kulturní akce, prostory může využít i zákazník pro pořádání akcí vlastních. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Největší problém je dostat se do Cafe Fara. Pak už si tam člověk připadá jako v ráji. Mohu jen doporučit. Stojí to za návštěvu.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Do kavarny jsem se moc tesila, ale velice me zklamal pomaly a neochotny personal, na zakusek ke kave jsme cekali neadekvatne dlouho bez omluvy. Zakusky ani nebyly moc dobre, na to, ze za ne chteji kolem 100kc.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Romantická kavárna u místní fary s výhledem na Pálavu. Jídlo je zajímavé a za zkoušku určitě stojí. Ceny by mohly být trochu lidovější. Doporučuji se zdržet přes noc v některém z tématických apartmánů a druhý den ochutnat farní snídani.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO