Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Factory system

Provoz kavárny o kapacitě 50 míst s nabídkou různých druhů kávy, čajů či zákusku. Součástí nabídky jsou snídaně, palačinky, zmrzliny a podobně. Možnost připojení k WiFi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tak jsem trochu rozpolcená, zda hodnotit kladně či negativně...jelikož moje slaná galette byla moc dobrá, ale třeba taťkova sekaná z meníčka se nedala jíst. Na druhou stranu rajčatová polévka s ciabattou byla úplně skvělá. Dezerty zase jak co...třeba tiramisu neee, ale oreo cheesecake je dobrý. Obsluha je rychlá a v pohodě. Ale posezení je takové...prostě odpovídá tomu, že sedíte v obchoďáku.
Kavárna Cafe Factory system
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Co se týká jídla...tak je to takový ten střední průměr...zázraky nečekejte...ale na oběd se najíte! Naopak dezerty typu mrkvový dort nebo oreo cheesecake super. Ale úplně nejvíc nejlepší bylo krémové Chai Latté.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO