Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Cafe Espresso

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna docela příjemná, jsem rád, že existuje i tady kavárna, kde ví, co je to espresso. Sice po objednání espressa jsem byl dotázán, zda chci klasické, nebo piccolo, ale obsluha mi vysvětlila, že většina lidí chce větší. Klasické espresso tu nikdo nechce. Ale i tak to beru za menší mínus. Pohár Harribo naprosto úžasný a malinový dortík taky skvělý. V případě, že přijedu znovu do Litoměřic, určitě rád tuto kavárnu znovu navštívím.
Kavárna Cafe Espresso Kavárna Cafe Espresso Kavárna Cafe Espresso
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
pamatuji si kavarnu jako Al tropic. Drive to byla vyhlasena cukrarne. Ten styl je porad stejný jen trochu by chtelo vyladit venkovni sezeni, ktere je nudnější, ale vyhled pekny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
dopurucuji, ale rozhodne ne na kafe ani capuccino, ktere ma do toho hodne daleko. Kafe jsem vratila, protoze se nedalo pit ani s cukrem. Byla citit spalena chut kávy.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
cukrarna hned u muzea v podloubí. Pekna teraska s vyhledem na namesti. Spoustu dobrych zákusků a skvela tocena zmrzlina z Opočna. Vcera meli merunkovou. Doporucuji

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO