Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Decada

Cafe Decada je příjemnou kavárnou, kterou pro Vás otevřeli v říjnu 2009. Naleznete zde kuřácký i nekuřácký prostor, dětský koutek, wi-fi připojení, psí kamarádi jsou vždy vítáni. Kromě čerstvě pražené kávy, domácích limonád, velkého výběru kvalitního alkoholu a netradičního místního piva z Vinohradského Pivovaru zaujme také atraktivní výběr pokrmů laděných do mezinárodního stylu. Připravují snídaňová a obědová menu, můžete také ochutnat domácí polévky nebo originální nakládané hermelíny. Ve večerních hodinách se kavárna mění v bar s příjemnou atmosférou, místo nových setkání a zážitků. Rádi Vám pomůžou také s uspořádáním firemní či soukromé party, konference, tematického eventu, aj. Pro větší akci je možné si zarezervovat Decadu celou, její kapacita je až 70 míst k sezení, pro menší událost Vám rádi vyčlení část prostor, kuřáckou část či nekuřáckou, kterou je možné pro větší soukromí uzavřít.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Palmovce jedno z nejlepších posezení. Pivo - Vinohradské - je vždy luxusní. Obsluha by jen mohla přijmout při cestě kolem stolů objednávku od více než jednoho. Quesadilla a Hermelín moc dobré!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Decada je na Palmovce milé překvapení, ačkoliv si myslím, že ceny jsou mírně přemrštěné s ohledem na to, kde se podnik nachází. Rozhodně doporučuji skvělé brownies.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO