Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 1 235x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Colore

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
89% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 673x
4 394x
3 67x
2 15x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Café Colore se těší velice dobrému výběru vín a za tímto účelem se rádi do restaurace vracíme. Jídelníček se sice poslední dobou obměnil, ale i v nové verzi si každý z nás dokázal najít něco, co mu chutná. Pochopitelně také nesmím zapomenout zmínit velice chutné dorty, které Colore nabízí.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci navštěvuji dlouho. Po poslední návštěvě jsem zklamaná. Očividně se změnil personál. Bohužel výrazně k horšímu. Přátelé mají stejný pocit. Už tuto restauraci navštěvovat nebudeme. Bohužel.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěvu kamzíka trochu pomalejší obsluha, jinak jídlo z posledního menu opět nezklamalo a oběd jsme si v příjemném prostředí vychutnali. Rádi se opět vrátíme
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé prostředí, vynikající jídlo a skvělá většina personálu - bohužel jsme tentokrát měli smůlu na jeden jediný jeho slabší článek, který měl zrovna na starosti náš stůl, ale nakonec to kolegyně zachránili k naší plné spokojenosti.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostredi i obsluha byla vcelku prijemna, podavane jidlo bylo co se tyce kvality docela drahy, jinde se urcite za stejnou cenu najite lip. Celkove bych podnik doporucila spis na kafe a dort :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dlouho jsem tady nebyla a podnik se od té doby zase zlepšil. Opravdu nevím, jak to dělají, ale jejich dorty jsou skvělé, lahůdkový pult výborný a když jsem viděla co přinesli slečně od vedlejšího stolu z kuchyně, měla jsem chuť k ní přisednout a poprosit o sousto k ochutnání :o)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tradičně jsme odcházeli spokojeni. Dobre najedeni. Pstruh s netradiční daňovou kaší byl výborný . Těstoviny se spenatem postrádali sůl ale to byl jediný malinkatých nedostatek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy naprostá spokojenost. Chodím sem pravidelně, ať už jde o setkání s rodinou, s přáteli nad sklenkou vína anebo romantické posezení- Vždy se setkám s velmi milým a rychlým personálem a dobrou nabdíkou vín, kávy a čajů. Nikdy neopomenu si také objednat jeden z jejich dortů.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO