Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 1 524x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Cafe Colore

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné posezení v hezkém prostředí v centru a velmi dobré jídlo.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má výborné jídlo a dorty, plusem je i poloha v centru Prahy - zato ceny jsou ok. Jediným mínusem je personál - několikrát se mi stalo, že si nás ani nevšimli, nebo zapomněli, pro účet si raději chodím rovnou ke kase.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Na kávu jsem čekala víc než 20 min (bylo poloprázdno). Personál mi nejdřív sdělil, že s Restu už nespolupracují, poté se opravili, že se jim už rezervace nenačítají do systému přímo, takže moji rezervaci přehlédli. Restu se změnilo - a není to k lepšímu. Místo a prostředí je stále fajn, ale personál pomalejší, netuším, co se děje - že by změna majitele nebo vedení..??
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik. Obsluha byla tentokrát trochu pomalejší. Jídlo bylo výborné. Možná je to jen můj dojem, ale návštěva na mě působila, jako by podnik změnil majitele.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, obsluha začala nejdříve v angličtině, asi ví co dělá. Al e dále velmi milá. Na jídelníčku na www stránkách RESTU je jiná nabídka než ve skutečnosti. Nicméně výběr je slušný a byli jsme spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Již podruhé jsme si musely s kamarádkami říkat o obsluhu, a to i když byla restaurace poloprázdná. Slovo poloprázdná mohu použít i pro pulty a police a tak mi poprvé restaurace nepřipadala tak útulná jako vždycky. Jednou jsem nad obsluhou mávla rukou, ale vzhledem k tomu, že se to stalo dvakrát po sobě, již tento podnik nenavštívím. Myslím, že v restauraci tohoto typu je to nepřijatelné.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Obvykle velice příjemná restaurace s pozornou obsluhou, tentokrát ale mírné zklamání. Přestože byla restaurace poloprázdná, obsluha si nás nevšímala, o jídelní lístek jsem si musela požádat a totéž platilo i pro objednání a výběr dezertu. Škoda.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO