Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

28 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Informace Restaurace Cafe Colore

RESTAURACE JE NYNÍ V REKONSTRUKCI! 

Restaurant Cafe Colore je jeden z nejoblíbenějších pražských restaurantů s kavárnou. Dostane Vás nejen svou skvělou kuchyní a kouzelnou atmosférou, ale i krásným interiérem ve stylu vídeňských a pařížských kaváren.  V Cafe Colore si pochutnáte na čerstvých těstovinách, masových specialitách, rybách, rizotech, pestrých zeleninových salátech, poctivých polévkách nebo fantastických dezertech. Šéfkuchař František Bača sestavil originální mezinárodní menu, které potěší i vegetariány a milovníky netradičních steaků. Oblíbené jsou zdejší snídaně – je libo anglickou, americkou, francouzskou, kontinentální nebo zdravou? A pokud budete váhat, čím zaženete žízeň, objednejte si některou z výborných domácích limonád. Doporučují malinovou. V působivém prostředí se můžete kochat pohledem na původní zrestaurované štukové stropy a secesní ornamentální výmalby. Stěny zdobí elegantní béžovo-krémové pruhované tapety a obrazy streetartového umělce Banksyho. 

Jejich tip: V Cafe Colore podávají luxusní steak z vysokého roštěnce, který nechávají zrát v lanýžovém másle. 

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba