Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Kavárna a cukrárna Café Charlotte

Vítejte v kavárně a cukrárně Café Charlotte. Veškerý sortiment dortů a zmrzliny zde vyrábí sami, podle svých receptur a z prvotřídních surovin. Vznik Café Charlotte se datuje k 20. 10. 1997. V průběhu následujících let Café Charlotte získala díky vysoké kvalitě výroby a přístupu k zákazníkům přední místo v žebříčku cukráren v ČR. V letech 2004, 2005 a 2009 Café Charlotte obdržela prestižní certifikát od Asociace cukrářů ČR a ministerstva pro místní rozvoj ČR: „Nejlepší cukrárna roku v ČR”,(od té doby se soutěž již nepořádala), v roce 2008 byla v anketě redaktorů hodnocena a zařazena mezi TOP 10 cukráren v ČR, rok 2010 patří certifikaci některých našich výrobků za „Originální produkt Šumavy”, v roce 2010 jsme byli zařazeni do evropského katalogu prestižních cukráren Internacional gastronomic guide. V roce 2012 získaly některé naše dorty hlavní ceny v soutěžích „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2012 a Dětská chuťovka 2012”.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulně zařízená cukrárna s fantastickou atmosférou a skvělými dortíky.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí krasne, jednou za cas vám nad hlavou projede vláček, plus hezká podzimní výzdoba :) Dorty ve vitrine byly dost lákavé, ale ochutnali jsme "slavné" livanecky s horkým ovocem a palačinky se skorici a cukrem a super. Pochutnali jsme si :) Muzu jen doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO