4 fotky

Kavárna a cukrárna Café Charlotte

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Kavárna a cukrárna Café Charlotte

V této cukrárně naleznete vyhlášené zákusky, vlastní kávu a skvělé zmrzlinové a ovocné poháry. Veškerý sortiment dortů a zmrzliny vyrábíme sami, podle svých osvědčených receptur a z klasických surovin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

Žily, byli sestry tři. Charlotta, Sněhurka a Roklana. Jak už to bývá, ta nejmladší – Roklana (ve skutečnosti se jmenovala trošku jinak, ale to nechme nyní stranou) – byla za všech nejpilnější. Doma neúnavně pekla dorty a všelijaké sladkosti. Jelikož nelenila, přinesla jí záhy poctivost hodně spokojených návštěvníků. Leč po letech Roklana samou prací umdlévala, svůj oblíbený podnik pronajala a posléze možná i prodala. Načež šupem nastal rychlý úpadek a konec sladkostí. Prostřední sestra Sněhurka nikdy nevyčnívala. Zpočátku si toho nikdo nevšímal – když její sestry měly plno, šlo se zkrátka ke Sněhurce, když tak nějak zbyla. Nebylo to ani špatné, ani zázrak. Jenže člověk věděl, do čeho jde. O nočním prostopášném životě Sněhurky se povídají sice historky a Sněhurka ani neměla moc štěstí na personál, ale laskominy měla dobré, sortiment časem poněkud nepatřičně, ale atraktivně rozšířila a stala něčím mezi cukrárnou a bistrem. Lidé ji začali mít víc a víc rádi, k čemuž (bohužel) přispěla také její nejstarší sestra. Charlotta totiž pojala své sladkosti vskutku komplexně. Pekla o stošest, bylo to výborné, dokonce nechybí laskominy typu ovoce v čokoládě, což je pokrm přes svůj všelidový název vskutku skvělý. Charlotta dodnes dbá na svůj zevnějšek i vnitřek. Interiér je velmi pěkný, lehce, ale opravdu lehce přeplácaný a samozřejmě u stropu tady jezdí mašinka dle jízdního řádu jako hodinky. Co by tedy mohlo hordy netrpělivých návštěvníků odradit, když tady není nikde ani chybička? Ano, vážení přátelé, i stalo se, že Charlotta pod tíhou úspěchu zpychla! Sladkosti má stále dobré, o sebe pečuje pořád s velkou měrou, ale ta obsluha, ta obsluha… Někteří návštěvníci jako by zde obtěžovali. A vstřícnost? Co to je?

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace