Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Informace Kavárna a cukrárna Café Charlotte

V cukrárně Cafe Charlotte naleznete vyhlášené zákusky, vlastní kávu a skvělé zmrzlinové a ovocné poháry. Veškerý sortiment dortů a zmrzliny vyrábíme sami, podle svých osvědčených receptur a z klasických surovin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  5

Do Café Charlotte jezdíme dost často. Tento týden jsme vzali na naše oblíbené kafíčko dceru s jejím přítelem. Dcera zde byla poprvé. Dali jsme si pizzu, limonádu .. .dcera palačinky. Ta byla spokojená. My tentokrát vůbec. Pizzy byly obě spálené. Slečna nám na začátku přinesla jejich domácí malinovou limonádu. Pak už jsme u stolu nikoho neviděli. Nezajimalo je,že mame prázdné sklenice. Prostředí pěkný,ale ta obsluha je opravdu v tak krásné kavárně, jako Café Charlotte je, příšerná. A to kousek od Café je bilboard...ze je umistena v Top 10..tak to nevim...to by se asi slecny musely o zakazniky trochu lepe starat. Občas si i myslíme, že snad obtezujeme. I přes tuto nespokojenost Café Charlotte doporučuji. Kafe výborne,obrovský výběr pohárů a zákusků a drinků ( jen ta obsluha ...)

Hulkova Dagmar
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Žily, byli sestry tři. Charlotta, Sněhurka a Roklana. Jak už to bývá, ta nejmladší – Roklana (ve skutečnosti se jmenovala trošku jinak, ale to nechme nyní stranou) – byla za všech nejpilnější. Doma neúnavně pekla dorty a všelijaké sladkosti. Jelikož nelenila, přinesla jí záhy poctivost hodně spokojených návštěvníků. Leč po letech Roklana samou prací umdlévala, svůj oblíbený podnik pronajala a posléze možná i prodala. Načež šupem nastal rychlý úpadek a konec sladkostí. Prostřední sestra Sněhurka nikdy nevyčnívala. Zpočátku si toho nikdo nevšímal – když její sestry měly plno, šlo se zkrátka ke Sněhurce, když tak nějak zbyla. Nebylo to ani špatné, ani zázrak. Jenže člověk věděl, do čeho jde. O nočním prostopášném životě Sněhurky se povídají sice historky a Sněhurka ani neměla moc štěstí na personál, ale laskominy měla dobré, sortiment časem poněkud nepatřičně, ale atraktivně rozšířila a stala něčím mezi cukrárnou a bistrem. Lidé ji začali mít víc a víc rádi, k čemuž (bohužel) přispěla také její nejstarší sestra. Charlotta totiž pojala své sladkosti vskutku komplexně. Pekla o stošest, bylo to výborné, dokonce nechybí laskominy typu ovoce v čokoládě, což je pokrm přes svůj všelidový název vskutku skvělý. Charlotta dodnes dbá na svůj zevnějšek i vnitřek. Interiér je velmi pěkný, lehce, ale opravdu lehce přeplácaný a samozřejmě u stropu tady jezdí mašinka dle jízdního řádu jako hodinky. Co by tedy mohlo hordy netrpělivých návštěvníků odradit, když tady není nikde ani chybička? Ano, vážení přátelé, i stalo se, že Charlotta pod tíhou úspěchu zpychla! Sladkosti má stále dobré, o sebe pečuje pořád s velkou měrou, ale ta obsluha, ta obsluha… Někteří návštěvníci jako by zde obtěžovali. A vstřícnost? Co to je?

Jenda
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Opet velmi vydarena navsteva teto kavarny a cukrarny. Ve vecernich hodinach je zde prijemne malo lidi a spousta volneho mista. Urcite se sem opet radi vratime.

Iveta Strnad
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba