Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Burger Bar

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili dnes prvně a byli jsme moc spokojeni. Slečna byla velmi milá a ochotná, pivo dobré a angus burgery skvělé - maso krásně šťavnaté. Salátek v menu přijde vhod a mátová limonáda byla příjemně osvěžující. Rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Hezké venkovní prostředí s hřištěm pro děti. Hamburgery vynikající, pivo také. Určitě to není luxusní restaurace, ale na tu si taky ani nehrají. Za burgery se ale nemusí stydět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné posezení v této restauraci na dobrém místě v Plzni. Kousek je centrum,pivovar,fotbalový stadion Viktorky, vede okolo cyklostezka. Byli jsme zde podruhé,poprvé loni na vynikajícím hamburgeru,proto jsme si ho dali znovu,ale tentokrát nás zklamal. Tak snad příště
Café Burger Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Café Burgr Bar je oáza klidu uprostřed města, mají krásnou prostornou zahrádku, uvnitř je to malinké, ale úžasně útulné a provozují to moc milí lidé. Doporučuju :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO