Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Burger Bar

Rodinná kavárna a restaurace - Café Burger Bar se nachází v samém centru města, ve Štruncových sadech v Plzni. Tento park se stal po rozsáhlých investicích velmi lákavou lokalitou k procházkám s kočárky, k projížďkám pro cyklisty a inline bruslaře a další sportovce. Díky velkému přílivu návštěvníků zde vznikla nová kavárna a restaurace, kde se můžete občerstvit a třeba se i skrýt před sluncem.  Cílem je nabídnout kvalitní a cenově dostupnou teplou i studenou kuchyni, domácí limonády, tradiční plzeňský piva a pravou italskou kávu Musetti. V nabídce nechybí lahodné zákusky, poháry, polévky a saláty, ale především poctivé burgery pouze z masa bez náhražek, Black Angus burgery z masa mladých býčků plemenného severoamerického skotu, chicken wingsy s pravou Buffalo salsou a domácí pochoutky k pivu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili dnes prvně a byli jsme moc spokojeni. Slečna byla velmi milá a ochotná, pivo dobré a angus burgery skvělé - maso krásně šťavnaté. Salátek v menu přijde vhod a mátová limonáda byla příjemně osvěžující. Rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Hezké venkovní prostředí s hřištěm pro děti. Hamburgery vynikající, pivo také. Určitě to není luxusní restaurace, ale na tu si taky ani nehrají. Za burgery se ale nemusí stydět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné posezení v této restauraci na dobrém místě v Plzni. Kousek je centrum,pivovar,fotbalový stadion Viktorky, vede okolo cyklostezka. Byli jsme zde podruhé,poprvé loni na vynikajícím hamburgeru,proto jsme si ho dali znovu,ale tentokrát nás zklamal. Tak snad příště
Café Burger Bar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO