Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 443x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Buddha

Nejlepší asijská šéfkuchařka Sofia Smith se stala součástí místního skvělého týmu a rozšířila tak rodinný tým plný skvělých lidí. Sofii nemusíme nijak představovat, její práce a láska k asijské kuchyni už umlčela dostatek kritiků a uspokojila mnoho gurmánů. 

Majitel Café Buddha chce přiblížit Orient Čechům …přes pět let se toulali po Asii, aby Vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili se od pravých thajských babiček, které vaří již od svého dětství, vybrali jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddhy.

Štěpán Návrat, majitel a šéfkuchař: "Během této cesty jsme získali tři celosvětová ocenění. To nejcennější „Thai Select“ jsme převzali na jaře přímo v Bangkoku při ThaiFexu od thajské ambasády, DITP… další od Royal Thai Embassy in Prague"

Thajská babička „Lucky“ a Štěpán Návrat, šéfkuchaři Café Buddha pro Vás připraví  pravou gastro-zážitkovou cestu Asií, kdy ochutnáte starobylé „ancient“ recepty thajských babiček i novodobé recepty „pan-asian“... 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Cafe Buddha jsme navštívili již po několikáté a pokaždé je to trefa do černého. Příjemné prostředí menší restaurace, kde získáte pocit, že jídla připravují opravdu poctivě. Obsluha je milá, vyzná se v jídelním lístku a dokáže poradit. Sushi je vždy lahodné, předkrmy vynikají včetně polévek a hlavní chody se rozplývají na jazyku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá obsluha, skvělé jídlo, bohužel velmi stísněné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vynikajií kuchyně, opravdu zážitek. super obsluha!
Café Buddha
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO