5 fotek

Café Bistro Koloniál Sojka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café Bistro Koloniál Sojka

Rodinný restaurant a obchůdek s (nejen) organickými potravinami na náměstí v Mikulově. Vaří z čerstvých a místních surovin, na své si tu přijdou všichni milovníci kvalitního jídla a ani vegetariáni nebudou odcházet nenasyceni. Rádi vám tu připraví snídaně, obědy i večeře.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Na oběd do Sojky, kde jsme byli již před 2mi lety a moc nám tam chutnalo. Ale tentokrát to pro mě možná bylo lehce zklamání. Zaprvé lístek byl pořád úplně stejný, byl tam hrozný hluk a z dezertů neměli vůbec nic. Ale jinak jídlo donesli rychle a všichni byli milí. Já vybrala asijskou polévku a jehněčí burger s domácími hranolkami, což oceňuji. Ale polévka mi bohužel příliš nesedla. Maso z burgeru dobré, ale dost odbyté servírování podle mě. A houska byla taková zvláštní. Ale super, že nebyla mojonéza ale jogurtový dresink. Tak snad to příště bude tak skvělé jako před dvěma lety, rozhodně mají ještě šanci.

  • Café Bistro Koloniál Sojka
  • Café Bistro Koloniál Sojka
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace