Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bistro Koloniál Sojka

Rodinný restaurant a obchůdek s (nejen) organickými potravinami na náměstí v Mikulově. Vaří z čerstvých a místních surovin, na své si tu přijdou všichni milovníci kvalitního jídla a ani vegetariáni nebudou odcházet nenasyceni. Rádi vám tu připraví snídaně, obědy i večeře.


Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milý podnik v centru Mikulova. Už máme vyzkoušeno, že na jižní Moravě se dá dobře najíst zde a v jednom nejmenovaném podniku v Lednici :) Pokud jedete delší trasu např. na dolovenou na jih, zastavte se zde, je to kousek od hlavního tahu na Vídeň a nebudete litovat. Rádi se budete vracet zpět do Čech
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemná restaurace. Krásný interiér a milá obsluha. Jídlo naprosto skvělé. Vynikající rizoto i špenátové noky. Byli jsme tu několikrát a vždy jsme Byli moc spokojeni. Vřele doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO