Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café&Bistro- Chez nous

Již od brzkého rána si zde budete moci vychutnat snídani, která vás naplní pohodou a dokreslí chvilku ranního rozjímání před nástupem do, nám všem tak známého pracovního dne. Nechte na sebe dýchnout jedinečnost, oddejte se rukám milé obsluze, starosti hoďte alespoň na okamžik za hlavu a jen buďte, načerpejte sílu a vyrazte vstříc novým zážitkům.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, na Kladně jedinečná. Jednou na nás zapomněli s jídlem a mezitím zavřela kuchyň. Jako omluvu jsme dostali chuťovky. Při naší další návštěvě o týden později následovala další omluva ve formě famózního mrkvového dortíku :) S takovým přístupem jsme se opravdu ještě nikdy nesetkali a velmi nás to potěšilo. Určitě se budeme rádi a často vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší podnik v Kladně. Od prostředí a personálu až po jídlo...všechno na jedničku! Oceňuji, že se tam nekouří. Akorát je škoda, že ve všední dny nemají otevřeno déle.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Přesně jak po francia
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO