Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Becher

Café BECHER je kavárna, restaurace, která se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Masarykovo nábřeží 38, vedle Národního divadla s výhledem na Petřín. Otevřeno je již od ranních hodin a rádi Vás přivítají od snídaní po večeře nebo příjemného posezení během dne. Nabízí možnost firemních večírků,rodinných akcí v soukromém salonku.
V letních měsících je možnost posezení na zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Odporné , špinavý podnik, neumyté příbory a jako třešinka na dortu nás servírka okradla o 200kč a rychle sebrala účet. Při požádání o tento byla navíc drzá a vulgární... Takovýhle podnik a personál tedy panu majiteli nezávidím a vyhnu se mu velkým obloukem. ZLODĚJI !!!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Líbí se mi hlavně kvalitní nábytek a polštáře :-) Kafčo bylo taky dobrý. Ocenuju hlavně možnost sledovat sportovní utkání na plátně a polední menu přes obědy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Becher je velmi zajímavý podnik. Byla jsem tu poprvé a určitě ne naposledy. Obsluha tu byla velmi příjemná a kávička s posezením venku také. Přístě si objednám něco z jejich menu. Viděla jsem u vedlešího stolu, že prezentace jídla byla taky pěkná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO