Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe BB Bar

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
v pohodě bar, ideální na posezení ve větším počtu. Suprová poloha v centru Karviné a servis dostačující a očekávaný. Přijdeme zase, především na letní záhrádku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme moc spokojeni. Niki je ta nejusměvavější a nejsympatičtější servírka v Karviné :-) Obsluha je velice milá, přívětivá... Bez této obsluhy by byl BB Bar jen průměrným restauračním zařízením.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel personál o mé rezervaci nevěděl a dle vyjádření majitelky bar s Restu nespolupracuje, což mě tedy překvapilo. Jinak prostředí na Karvinou pěkné, obluha milá a jidlo průměrné.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Cafe BB Bar mi přijde příjemný pro posezení, avšak ničím zvláštním nevyčnívá... Prostředí je zajímavé, jídlo z nabídky je dobré. Personál je, dle mého názoru, průměrný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO