Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bazaar

Naše jídla připravujeme z čerstvých surovin, které se snažíme vybírat u lokálních českých výrobců a dodavatelů. Vína nám dodávají rodinná vinařství Kraus a Krásná hora. Kávu odebíráme z pražírny Coffee Source.


Nabízíme catering, uspořádání tiskových konferencí, firemních, rodinných oslav a společenských akcí všeho druhu (k dipozici flipchart, dataprojektor a plátno).

Pomalu, ale jistě pracujeme na interiérových změnách a v následujících týdnech se dočkáte několika novinek. Děkujeme Vám za trpělivost :-) 

Jsme sociální firma a poskytujeme tréninkové zaměstnání mladým lidem bez fungujícího rodinného zázemí. Vaší návštěvou a využíváním našich služeb podporujete konkrétní mladé lidi na jejich cestě k samostatnosti. Děkujeme!
 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO