Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café bar Platýz

Café Platýz najdete v atriu historického objektu v centru Prahy na Národní třídě. V roce 2002 byl v jeho dolní části otevřen Café bar Platýz a po 12 letech provozu v roce 2014 zrekonstruován a přejmenován na Café Platýz. Nový interiér navrhnul filmový architekt Jan Vlček.

Přijďte nás navštívit a ochutnat novou skvělou kávu RESERVA, kvalitní Moravská vína, Svijanské pivo a speciality naší kuchyně, které pro kavárnu vybral a receptury připravil mistr kuchař Jaroslav Sapík. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně je dost prostoru i pro kuřáckou společnost. Obsluha nevtíravá, avšak při zavírací době nemilosrdně zhasne světla, ačkoli hosté ještě neodešli. Jídlo vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přišly jsme sem s kamarádkou posedět pozdě večer na koktejl, takže moc toho hodnotit nemůžu. Mojito bylo dobré a za příjemnou cenu. Obsluha byla také příjemná.
Café bar Platýz
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Cafe Bar Platýz na Národní třídě byla dnes místem pro náš pravidelný dámský sedánek :-) Obvykle si dáváme bezchybné houbové rizoto, dnes jsme se rozhodly, že uděláme výjimku. Opět jsme neprohloupily, jídlo bylo skvělé, daly jsme si čerstvé těstoviny s kousky hovězího masa a sušenými rajčaty. Mňam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO