Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 68x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café bar Platýz

Café Platýz najdete v atriu historického objektu v centru Prahy na Národní třídě. V roce 2002 byl v jeho dolní části otevřen Café bar Platýz a po 12 letech provozu v roce 2014 zrekonstruován a přejmenován na Café Platýz. Nový interiér navrhnul filmový architekt Jan Vlček.

Přijďte nás navštívit a ochutnat novou skvělou kávu RESERVA, kvalitní Moravská vína, Svijanské pivo a speciality naší kuchyně, které pro kavárnu vybral a receptury připravil mistr kuchař Jaroslav Sapík. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavá kavárna, hezké prostředí, intimní přítmí, skvělá nabídka pití i jídla, jen ten číšník byl nějakej divnej :) Byl takový nějaký uspěchaný a jakoby nepřítomný. A o mé rezervaci nevěděli, přestože mi přišlo potvrzení, že se mnou na 100 % počítají. Ale nevadí, místa tam bylo dost, tak jsme se v klidu usadily.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme při procházce večerní Prahou zavítali do Café Bar Platýz a opět jsme nelitovali. Výborný hovězí vývar přišel k chuti, k tomu horká griotka, podvečer naprosto bez chyby.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO