Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café bar Platýz

Café Platýz najdete v atriu historického objektu v centru Prahy na Národní třídě. V roce 2002 byl v jeho dolní části otevřen Café bar Platýz a po 12 letech provozu v roce 2014 zrekonstruován a přejmenován na Café Platýz. Nový interiér navrhnul filmový architekt Jan Vlček.

Přijďte nás navštívit a ochutnat novou skvělou kávu RESERVA, kvalitní Moravská vína, Svijanské pivo a speciality naší kuchyně, které pro kavárnu vybral a receptury připravil mistr kuchař Jaroslav Sapík. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Do Platýzu jsme se těšili na základě zkušeností návštěvníků z restu. O to větší bylo zklamání hned při začátku návštěvy. Nepříjemný personál, skoro bych řekl až dotěrný a když si člověk objednal jen polévku, tak div nebyl proboden pohledem. Velmi dobré dezerty, ale připravte si dost peněz. Malý dortík za 90,-kč. Celkové hodnocení na tři hvězdy, ale už se sem nevrátíme. Zkuste sami, pozorováním okolí jsem zaznamenal, že neochota obsluhy byla jen u našeho stolu. Asi jsme jim byli nesympatičtí :-D
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé překvapení schované ve vnitrobloku Platýze. Nešli jsme po čuchu, ale zas tak složité to nebylo. Překvapilo mě docela početné osazenstvo, milý servis, kvalitní víno, dobré maso.. klidně příště zas !
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO