Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 74x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café bar Platýz

Café Platýz najdete v atriu historického objektu v centru Prahy na Národní třídě. V roce 2002 byl v jeho dolní části otevřen Café bar Platýz a po 12 letech provozu v roce 2014 zrekonstruován a přejmenován na Café Platýz. Nový interiér navrhnul filmový architekt Jan Vlček.

Přijďte nás navštívit a ochutnat novou skvělou kávu RESERVA, kvalitní Moravská vína, Svijanské pivo a speciality naší kuchyně, které pro kavárnu vybral a receptury připravil mistr kuchař Jaroslav Sapík. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, výborná káva, drinky i dortíky. Bohužel obsluha pokulhává - přístupem i pozorností, snad jen neměli svůj den. Jinak příjemné místo pro schůzku, rande i posezení s přáteli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace s ochotným a milým personálem a výbornou kuchyní.Na to, že je v centru Prahy má i přijatelné ceny.Vřele všem doporučuji návštěvu.Podávají i vodu z kohoutku, což je velké plus.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme navštívily před představením restauraci Cafe Bar Platýz v Praze 1, obsluha byla velmi milá. Daly jsme si špagety s hovězím masem, cuketou, česnekem a sušenými rajčaty a pro nás již snad tradičně houbové rizoto. Obojí bez chyby.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO