Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe bar Picollo

Přehled hodnocení
86% celkově
86% personál
87% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Picollo je jeden z mála podniků, kde se dá bez obav zajít na jídlo. Sice trochu dražší, ale používají kvalitní suroviny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme v baru poprvé, dřív byl kuřácký a to nám jako nekuřákům vadilo. Nyní se zde nekouří a moc nám tu líbilo. Pivo excelentní ,svařák dobrý a jako pozornost podniku jsme dostali slané oříšky. Určitě zase někdy zajdeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bar velice rady s pritelkynemi navstevujeme.Jednak kvuli siroke nabidce koktejlu,prijemneho prostredi a mile obsluhy.Jidlo taktez velice chutne.Ocenuji moznost platby kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jeden z nejlepších podniků v Opavě. Dobré jídlo, dobré pití, příjemná atmosféra, příjemná a profi obsluha. Spokojenost ve všech směrech. Děkuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oceňuji příjemné prostředí baru a milou obsluhu. Jídelní lístek je poměrně krátký, ale jídlo bývá velmi chutné. Nicméně změnu by to možná už chtělo :-) Mívají zvláštní nabídky, které nejsou součástí stálého lístku, u těch bych uvítala cenu, ať víme, na co se připravit. Celkově ale chodíme rádi a ještě jsem nebyli zklamaní.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Číšník velmi milý, malinová limonáda výtečná. Ale jídelní lístek až moc krátký a zcela bez pořádného kusu masa. Nakonec jsem si dal burger (není v klasické burgrové housce), který se docela dal, akorát byl opravdu přepečený. Manželka měla lososa a prý byl moc dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Picolla je vždy sázkou na jistotu. Servis byl bezchybný, jídlo tradičně skvělé. Dali jsme si salát s kozím sýrem, burger s hovězím masem - což jsou klasiky z jídelního lístku. Jako specialitu nabízeli rybu štítník, která byla připravena taktéž výborně. Naprosto skvělá je také změna, která proběhla už dříve, ale pořád si ji nemůžeme vynachválit, a to přeměna na nekuřácký bar :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
bar je moc pěkny a prostředí utulné a přijemná atmosféra.....ocenil jsem vyběr z velkého množství pivních specialu zejména belgické produkce ale i české...jen mně mrzí že při přichodu personal neusadí návštěvníky a tak se každej přichozi marně snažil najít svůj stul....také škoda toho že se personal více věnoval svým mobilum....ale hodnotím kladně a doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Malý hlad zažene výtečná bruchetta či salát, ten větší burger. Obsluhu mají fajnovou, usměvavou. Jen pozor, celá restaurace je kuřácká!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO