Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe bar na Andělce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik s klidným posezením na venkovní zahrádce. Kuřecí ragů i chuťovky k pivu velmi dobré, několik druhů točených piv, příjemná a milá obsluha. Určitě stojí za návštěvu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V areálu TJ Tatranu Střešovice se nachází café bar Na Andělce. Chodí sem hodně sportovců. Je tu příjemný a šikovný personál. Mají domácí limonádu a točenou kofolu. K dobré kávě nabízí domácí moučníky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café bar Na Andělé doporučuji k návštěvě, pokud se budete nacházet v jeho blízkosti. Byl otevřen po přestavbě v roce 2013 v areálu Tatranu Střešovice. Je zde příjemné prostředí s milou mladou obsluhou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Andělku rádi chodíme s mým vnukem při cestě na trénink v Tatranu Střešovice. Velice mu zde chutnají jenich výborné coctaily. Já si pochutnám na dobré kávičce.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pohodová kavárna s širokým výběrem kávy, zákusků a drobných svačinek typu panini, toastů apod. Možnost vypůjčení stolních her. Díky své poloze (vedle Tatranu Střešovice) se spíše zaměřuje na sportovce; vysokou gastronomii nečekejte, ale zase si dobře pochutnáte na jídle za dobrou cenu a v klidu si vypijete odpolední kávu, pivko či víno.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Motivováni touhou okusit místní speciality jsme při nedělní procházce navštívili tuto kavárničku. Musíme pochválit zapečenou panini s mozzarellou, prosciuttem a sušenými rajčaty a excelentní cheesecake! Vše za velmi přijemné ceny :-) Milá obsluha a velmi pohodlný gaučík už jen dokreslili celý zážitek!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO