Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe bar na Andělce

Café bar Na Andělce je nově zrekonstruovaný prostor v areálu TJ Tatran Střešovice v Sibeliově ulici. Celý areál, dnes využívaný sportovci různých odvětví, se nachází v místě, jež sahá do dávné historie. Odtud pochází i název kavárny – Na Andělce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V areálu TJ Tatranu Střešovice se nachází café bar Na Andělce. Chodí sem hodně sportovců. Je tu příjemný a šikovný personál. Mají domácí limonádu a točenou kofolu. K dobré kávě nabízí domácí moučníky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café bar Na Andělé doporučuji k návštěvě, pokud se budete nacházet v jeho blízkosti. Byl otevřen po přestavbě v roce 2013 v areálu Tatranu Střešovice. Je zde příjemné prostředí s milou mladou obsluhou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Andělku rádi chodíme s mým vnukem při cestě na trénink v Tatranu Střešovice. Velice mu zde chutnají jenich výborné coctaily. Já si pochutnám na dobré kávičce.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO