Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe bar na Andělce

Café bar Na Andělce je nově zrekonstruovaný prostor v areálu TJ Tatran Střešovice v Sibeliově ulici. Celý areál, dnes využívaný sportovci různých odvětví, se nachází v místě, jež sahá do dávné historie. Odtud pochází i název kavárny – Na Andělce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café bar Na Andělé doporučuji k návštěvě, pokud se budete nacházet v jeho blízkosti. Byl otevřen po přestavbě v roce 2013 v areálu Tatranu Střešovice. Je zde příjemné prostředí s milou mladou obsluhou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Andělku rádi chodíme s mým vnukem při cestě na trénink v Tatranu Střešovice. Velice mu zde chutnají jenich výborné coctaily. Já si pochutnám na dobré kávičce.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pohodová kavárna s širokým výběrem kávy, zákusků a drobných svačinek typu panini, toastů apod. Možnost vypůjčení stolních her. Díky své poloze (vedle Tatranu Střešovice) se spíše zaměřuje na sportovce; vysokou gastronomii nečekejte, ale zase si dobře pochutnáte na jídle za dobrou cenu a v klidu si vypijete odpolední kávu, pivko či víno.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO