Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe bar na Andělce

Café bar Na Andělce je nově zrekonstruovaný prostor v areálu TJ Tatran Střešovice v Sibeliově ulici. Celý areál, dnes využívaný sportovci různých odvětví, se nachází v místě, jež sahá do dávné historie. Odtud pochází i název kavárny – Na Andělce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik s klidným posezením na venkovní zahrádce. Kuřecí ragů i chuťovky k pivu velmi dobré, několik druhů točených piv, příjemná a milá obsluha. Určitě stojí za návštěvu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V areálu TJ Tatranu Střešovice se nachází café bar Na Andělce. Chodí sem hodně sportovců. Je tu příjemný a šikovný personál. Mají domácí limonádu a točenou kofolu. K dobré kávě nabízí domácí moučníky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café bar Na Andělé doporučuji k návštěvě, pokud se budete nacházet v jeho blízkosti. Byl otevřen po přestavbě v roce 2013 v areálu Tatranu Střešovice. Je zde příjemné prostředí s milou mladou obsluhou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO