Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Bar Maboo

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Maboo nás při poslední návštěvě trochu zklamalo. S kamarádkou jsme si myslely, že je nekuřácké, ale bohužel novinka je, že je po 18:00 kuřácké. Jinak obsluha ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna s příjemnou atmosférou a milou obsluhou. Dobrá káva, výborné deserty. Každý si zde určitě přijde na své. V nabídce jsou i dobrá vína. Chodíme sem s přáteli moc rádi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do pardubické kavárny chodíme moc rádi. Připraví mi zde výtečné capuccino bez kofeinu. Jsme rádi, že se zde nekouří a je zde příjemná obsluha. Uvítali bychom zde více dezertů či něco na zub.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Maboo nemůžeme nic vytknout. V létě super letní zahrádka. Výborná káva i domácí limonády. A ještě větší radost máme z toho, že se uvnitř nekouří, takže se i v zimě budeme těšit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Maboo je vždy příjemná atmosféra a milá obsluha. Chodíme se sem i rádi na home mady cakes od Kristýnky, který jsou hlavně zdravé a výborně chutnají. Jen tak dál :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za příjmené posezení ve vaší restauraci. Jídlo bylo výborné. Obsluhoval nás milý personál. Přejeme mnoho spokojených hostů a příležitostně k vám opět rádi zavítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná kavárna v Polabinách s možností venkovního posezení. Dobrý výběr kávy, horké čokolády a alkoholických nápojů, milá obsluha. Chodíme sem poměrně často. Doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přijemná kavárna s možností venkovního posezení, což je v tomto počasí super. Velký výběr kávy, dobré víno i limonády. Určitě neuděláte chybu, když si zde dáte i desert.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná kavárna. Milá obsluha, příjemné prostředí, dobrá káva a výborné zákusky! Jsem ráda za tento podnik v Polabinách, navštěvuji ho s přáteli poměrně často.:)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pěkná kavárny s možností venkovního posezení v teplých dnech se mi moc líbí. Dobrý výběr kávy, horké čokolády a alkoholických nápojů. Velice dobré capuccino s pěnou jak má být. Velice milá obsluha. Mohu také doporučit
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO