Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Bar Maboo

Café Bar Maboo nabízí svým hostům kvalitní španělskou kávu SAULA, dobré pivo a především velký výběr koktejlů ať už alkoholických nebo i nealkoholických. Při dobrém počasí je otevřená i letní zahrádka. Posedět lze u kavárenských stolků, u barového pultu nebo v pohodlných sedačkách. Ke zpříjemnění posezení si lze půjčit stolní hru anebo knížku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Maboo nemůžeme nic vytknout. V létě super letní zahrádka. Výborná káva i domácí limonády. A ještě větší radost máme z toho, že se uvnitř nekouří, takže se i v zimě budeme těšit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Maboo je vždy příjemná atmosféra a milá obsluha. Chodíme se sem i rádi na home mady cakes od Kristýnky, který jsou hlavně zdravé a výborně chutnají. Jen tak dál :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za příjmené posezení ve vaší restauraci. Jídlo bylo výborné. Obsluhoval nás milý personál. Přejeme mnoho spokojených hostů a příležitostně k vám opět rádi zavítáme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO