Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Bar Maboo

Café Bar Maboo nabízí svým hostům kvalitní španělskou kávu SAULA, dobré pivo a především velký výběr koktejlů ať už alkoholických nebo i nealkoholických. Při dobrém počasí je otevřená i letní zahrádka. Posedět lze u kavárenských stolků, u barového pultu nebo v pohodlných sedačkách. Ke zpříjemnění posezení si lze půjčit stolní hru anebo knížku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Maboo nás při poslední návštěvě trochu zklamalo. S kamarádkou jsme si myslely, že je nekuřácké, ale bohužel novinka je, že je po 18:00 kuřácké. Jinak obsluha ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna s příjemnou atmosférou a milou obsluhou. Dobrá káva, výborné deserty. Každý si zde určitě přijde na své. V nabídce jsou i dobrá vína. Chodíme sem s přáteli moc rádi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do pardubické kavárny chodíme moc rádi. Připraví mi zde výtečné capuccino bez kofeinu. Jsme rádi, že se zde nekouří a je zde příjemná obsluha. Uvítali bychom zde více dezertů či něco na zub.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO