Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Satuy

    Praha, Ovocný trh 573/12, 11000

Café Bar Grand Hotelu Bohemia

Dopřejte si odpočinek uprostřed historického centra Prahy. Café-bar s intimní atmosférou v Grand Hotelu Bohemia je pro takové zastavení ideálním místem. Café-bar Grand Hotelu Bohemia je výborným prostorem pro Vaše setkání - osobní či pracovní - v historickém centru Prahy. Poskytuje intimní atmosféru pro pracovní schůzky i příjemná odpolední posezení s přáteli. Vyberte si z čerstvě připravených domácích sendvičů a dezertů a vychutnejte si je s šálkem vynikající kávy. V široké nabídce café-baru luxusního hotelu na Praze 1 nechybí ani exkluzivní výběr vín, točené české pivo a velký výběr oblíbených koktejlů. Kouření je v café-baru grand hotelu povoleno. Parkování je možné v nedaleké garáži, služba parkování a opětovného přistavení Vašeho vozu je samozřejmostí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO