Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Café Bar Giraffe Roudnice nad Labem

Koncept Giraffe nabízí denní kavárnu pro všechny (včetně maminek s dětmi) s nabídkou dortů, salátů, sladkých a slaných palačinek a polévek a bar s nabídkou dobrého vína, piva a speciálních tapas. Ochutnejte kávu Reserva připomínající vůni skořice, kakaa a sušeného ovoce, která se pěstuje na malých farmách Afriky, Indie a Jižní a Střední Ameriky.
Pravidelně zde pořádají výstavy, koncerty, produkce filmů. Interiér zdobí originální kresby veselých žiraf v různých situacích od malířky Anny Pavlasové.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vyborna domácí limonada se zazvorem, melounem a s lesnim ovocem jen bez lzicky na vyjedeni ovoce. Carte do r kopeckova zmrzlina moc chutnala. Capuccino trochu slabsi.
Café Bar Giraffe Roudnice nad Labem
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavarna kousek od námestí. Libí se mi interier. Zaujalo me to i z venku. Kavarnu jsem nasla díky restu. Je to kousek od namestí. Doporucuji navštívit. Mají možnost snídaní a posezení venku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO