Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bar Deštník

Přehled hodnocení
71% celkově
71% personál
80% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát jsem zašla do Deštníku i na něco k jídlu a byl to průměr. Jak cenou, tak kvalitou. Je to jedna z mála možností na VŠE, kde se můžete normálně najíst.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Deštníku jsem zašla na ranní kávu a zákusek. Ani jedno nebylo špatné, ale zákusek už si tady příště nedám. Byl trošku bez chuti. Škoda peněz. Jinak je to za mě průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodím sem občas pro kávu, když chci nějakou lepší, než z automatu. Obsluha má občas hodně práce, tak někdy nestíhá. Dá se zde i docela příjemně posedět. Ceny jsou průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Personál není extra usměvavý, ale svou práci provádí (i když dost průměrně). Prostředí je především pro žáky Vysoké školy ekonomické příjemné a navíc více než v blízkosti studia. Jídlo se dost liší, snídaně jako croissant jsou skvělé, naopak hummus asi nejméně chutný, co jsem kdy jedla.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Do Deštníku si chodím celkem pravidelně pro kávu, kdykoli jsem v areálu VŠE. Bývá zde celkem plno, ale určitě sem stojí za to na kávu přijít. Rozhodně si ji vychutnáte víc, než tu z automatu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tohle je asi nejlepší podnik v rámci VŠE. Můžete sem zajít na oběd nebo třeba jen na kafe. Obojí už jsem vyzkoušela a pokaždé to bylo v pořádku. Není to žádný zázrak, ale lepší než automaty.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pokud si chcete dát v areálu VŠE lepší kávu, než mají v automatu, klidně sem zajděte. Kvalita je sice průměrná, ale v budově nic lepšího nenajdete. Ceny jsou ok a obsluha průměrná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Když nechci v areálu VŠE do kantýny nebo do automatu, je tohle jasná volba. Jídlo je zde průměrné, ale cenám odpovídá. Bývá zde docela plno a obsluha občas nestíhá. Za mě průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Miluji to tu, výborné mají vše od snídaní přes kávu i hlavní jídla. Parádní domácí limonády i káva (doubleshot). Je tu stále plno a to ne jen kvůli studentům. Za studentské ceny supr jídlo. Burger poměr cena/výkon naprosto jedinečný!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO