Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bar Deštník

Café bar Deštník a Kantýny na VŠE v Praze. Tento provoz je součástí konceptu "Jez chléb / Pij kávu" Všechny dlouhodobě nasbírané zkušenosti vám přináší také v Kantýně a Café baru Deštník. Ve všech provozech včetně VŠE nabízí moderní jednoduchou gastronomii založenou na čerstvých a kvalitních surovinách, domácí výrobě, poctivém pekařství a cukrářství.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kafe v Deštníku je na půdě VŠE klasika. Káva je dobrá, navíc dodavatele střídají. Obsluha je rychlá a milá. Prostředí není zrovna útulné, ale pro kafe s sebou jsem chodím ráda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašla jsem si do Deštníku pro kafe a svačinu. Jsem zde vždy moc spokojená, chodím sem pravidelně. Personál je rychlý a příjemný, káva výborná, ceny přiměřené. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme zašly do Deštníku na kafe a moc jsme si pochutnaly. Guláš neměl chybu, stejně tak nefiltrovaný Staropramen. Ceny jsou zde velmi příznivé, doporučení je tedy určitě na místě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO