Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bar Deštník

Vítáme Vás na stránkách restaurace Café bar Deštník a Kantýny na VŠE v Praze. Tento provoz je součástí konceptu "Jez chléb / Pij kávu", který byl úspěšně uveden na český trh v moderní kantýně v Kavárně Muzeum.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodím sem občas pro kávu, když chci nějakou lepší, než z automatu. Obsluha má občas hodně práce, tak někdy nestíhá. Dá se zde i docela příjemně posedět. Ceny jsou průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Personál není extra usměvavý, ale svou práci provádí (i když dost průměrně). Prostředí je především pro žáky Vysoké školy ekonomické příjemné a navíc více než v blízkosti studia. Jídlo se dost liší, snídaně jako croissant jsou skvělé, naopak hummus asi nejméně chutný, co jsem kdy jedla.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Do Deštníku si chodím celkem pravidelně pro kávu, kdykoli jsem v areálu VŠE. Bývá zde celkem plno, ale určitě sem stojí za to na kávu přijít. Rozhodně si ji vychutnáte víc, než tu z automatu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO