Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bar Deštník

Vítáme Vás na stránkách restaurace Café bar Deštník a Kantýny na VŠE v Praze. Tento provoz je součástí konceptu "Jez chléb / Pij kávu", který byl úspěšně uveden na český trh v moderní kantýně v Kavárně Muzeum.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme zašly do Deštníku na kafe a moc jsme si pochutnaly. Guláš neměl chybu, stejně tak nefiltrovaný Staropramen. Ceny jsou zde velmi příznivé, doporučení je tedy určitě na místě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Deštník je super místo na VŠE, kam zajít na polední menu, na kafe nebo třeba na pivo. Vaří zde výborně, ceny jsou příznivé a obsluha moc příjemná. Prostředí je průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Zašly jsme sem na oběd a byly jsme maximálně spokojené. Jídlo bylo velmi dobré a za slušné ceny. Pivo taktéž. Obsluha je milá a celou dobu si nás všímala. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO