Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Bambus

Restaurace s barem se nachází nedaleko obchodního centra Palladium a obchodního domu Kotva. Interiér tvoří nevelké stolky, etnické dekorace, příjemné barvy. Připravují zde mezinárodní kuchyni s důrazem na thajské speciality. Nabízí koktejly, destiláty, víno, pivo, kávu. K dispozici je nekuřácká část, letní zahrádka, WiFi, TV.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy super, pro partičku bab s vínkem a cigárkem a dobrým salátkem super místo. Celý večer plná hospůdka, kam budeme všichni chodit za půl roku, to teda nechápu:-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do Café Bambus chodím občas, ale zásadně na drinky. Tentokrát jsem si dal i jídlo, KOTLETA BUN-CHA STYLE, maso dobré, ale i na mě docela dost slané, někdo, kdo moc nesolí by to asi i vrátil. Ale drinky opět výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Místo, kde to večer žije, takže určeno těm, kdo mají rádi bzukot kolem sebe. Výborné jídlo jako vždy, tentokrát salát s avokádem, famózní zálivka. Tak skvělé jídlo bych tady opravdu nečekala, takže rozhodně doporučujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO