Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Au Père Tranquille

Café Au Père Tranquille přináší do Ostravy kousek pařížského Montmartu a s ním i kousek pohody, skvělé atmosféry a velkého výběru francouzských specialit a kávy. Menu se skládá především z francouzských specialit jako jsou sladké či slané palačinky, žabí stehýnka a šneci. Dále zde nabízí quiche (slané koláče), zapékaná jídla, domácí dezerty jako jsou Mousse au Chocolat nebo Creme Brulée, steaky a malé či velké saláty. Francie jako by bez hudby byla poloviční. Právě proto v kavárně uslyšíte vždy francouzskou hudbu, ve vybrané dny dokonce i živě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurací znám, patří mezi mé oblíbené. Cibulová polévka jako obvykle nezklamala. A měli jsme velké štěstí, uvnitř dnes nikdo nekouřil. To, že chybí nekuřácký prostor je asi jediné mínus.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí skoro jako ve francouzské kavárničce. Palačinky jsou skvělé a protože jsou docela vydatné, dokonale vám vezmou chuť vyvenčit ještě večer psa :) Nejspíš si tam jednou zajdu jenom tak na pár šneků a v nabídce jsou i žabí stehýnka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá obsluha a výborné palačinky. Naštěstí se zde v době oběda nekouří, ale večerní návštěva mi za načichlé oblečení kouřem nestojí. Menu "Snídaně" poněkud menší porce na tu cenu. Jinak ale moc příjemné místo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO