Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Au Père Tranquille

Café Au Père Tranquille přináší do Ostravy kousek pařížského Montmartu a s ním i kousek pohody, skvělé atmosféry a velkého výběru francouzských specialit a kávy. Menu se skládá především z francouzských specialit jako jsou sladké či slané palačinky, žabí stehýnka a šneci. Dále zde nabízí quiche (slané koláče), zapékaná jídla, domácí dezerty jako jsou Mousse au Chocolat nebo Creme Brulée, steaky a malé či velké saláty. Francie jako by bez hudby byla poloviční. Právě proto v kavárně uslyšíte vždy francouzskou hudbu, ve vybrané dny dokonce i živě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle vynikající francouzská cibulová polévka, tentokrát jsme ale zvolili kuřecí zapečené se špenátem místo tradiční palačinky. Bez problémů bylo možné i vzít jídlo s sebou. Velké plus dávám zavedení denních menu. A tradiční mínus - kuřácké prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, několik let jsem zde nebyla, nic se nezměnilo, ani příjemná servírka :-), dnes v poledne zde bylo málo lidí, nikdo nekouřil, tedy i jídlo se dalo sníst v pohodě. Jídlo dobré jako obvykle, příště musím bez auta, abych si mohla dát moje oblíbené Leffe brune.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO