Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Au Père Tranquille

Café Au Père Tranquille přináší do Ostravy kousek pařížského Montmartu a s ním i kousek pohody, skvělé atmosféry a velkého výběru francouzských specialit a kávy. Menu se skládá především z francouzských specialit jako jsou sladké či slané palačinky, žabí stehýnka a šneci. Dále zde nabízí quiche (slané koláče), zapékaná jídla, domácí dezerty jako jsou Mousse au Chocolat nebo Creme Brulée, steaky a malé či velké saláty. Francie jako by bez hudby byla poloviční. Právě proto v kavárně uslyšíte vždy francouzskou hudbu, ve vybrané dny dokonce i živě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restouraci doporučuji. I tak si ovšem myslím, že kvalita klesla. Palačinky už nejsou co bývaly. Personál v pořádku, možná by nebylo na škodu, kdyby se cas od casu zeptal, jestli nebudeme mít ješte nejake přani. I přesto, se ještě určitě rádi vrátíme.
Café Au Père Tranquille
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Posezení v této restauraci je velmi příjemné. Jediné co však mohu vytknou je, že bych byla raději, kdyby restaurace byla nekuřácná. Personál v pořádku, polévka také, ale palačinky mi od minulé návštěvy přišli dost "odbylé". I přesto se zde rádi vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO