Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Atlas

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Café Atlas nabízí krásné prostředí, ve kterém se člověk cítí příjemně. Káva byla dobrá, cheesecake také, ale co musím vytknout, tak je obsluha. Slečna nepůsobila dojmem, že ji práce baví a když si člověk zvykne na všudypřítomný úsměv v ostatních kavárnách, tak mu to potom chybí..jinak ale hodnotím kladně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna, ve které potěšíte hned několi smyslů. Vaše oči a estetické cítění se bodou radovat pohledem na nádherné originální tapety, chuťové buňky si smlsnou při konzumaci nabízených dobrot, užijete si výbornou kávu, vínu a jiné nápoje, a při tom můžete pracovat, kavárna nabízí wi-fi. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kavárnu jsem navštívila v době Týdnu Kávy, kdy bylo úplně plno a tedy tam vládl trochu chaos. Nicméně personál byl velmi příjemný a prostředí také. V kavárně je možné dát si lehká jídla, která vypadala luxusně. Já jsem ochutnala kávový speciál espresso peach fusion, které bylo výborné a potom horkou mléčnou čokoládu. Byla to ta nejlepší horká čokoláda jakou jsem kdy měla. Kavárnu doporučuji všem náročným kavárenským povalečům.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do kavarny Atlas hodime s holkama casto, mame radi jeich velky stul a vynikajici atmosferu. Maji tam skvele denni menicko ktere jejich rozlisuje od ostatnich podniku. Taky muzu doporucit hezky vyber snidani a domaci limonadu
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jídlo, dobrá káva. Obsluha by mohla být trochu více pozornější, trochu delší čekání, když jsme si chtěli něco objednat. Prostor na mě příliš otevřený, pokud je zde více hostů, pak více hluku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Café Atlas
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé dezerty doplňuje vynikající interiér a dělá z tohoto místa jedno z výjimečných bodů Brna a jeho kaváren. Obsluha v poslední době mírně pokulhává, avšak například denní božské polévky tuto slabost mohou vykompenzovat. Ráda se zde navracím!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Atlas nikdy nezklame, parádní prostředí, skvělé kafe. Co víc si přát. Snad jen škoda, že na nás nezbyly večer už dortíky, ty máme v Atlasu nejraději! Ale vegan zmrzka taky super!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO