Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Aroma a Culinary Aroma

Přehled hodnocení
81% celkově
80% personál
79% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 7x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Největší a v podstatě jediná restaurace v OC Harfa. V létě je moc příjemné posezení na terase, takže ani nevadí, že jste v OC. Příjemná a milá obsluha určitě potěší..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkný interiér v příjemném prostředí. Restaurace je dražší a proto je škoda, když v César salátu nahrazují římský salát levným ledovým salátem. Pak se nemohu ubránit pocitu, že je důležitější zákazníka o něco "ošulit" než udělat jídlo správně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Culinary aroma patří do kategorie restaurací, které neurazí a ani nenedchnou. Nenadchne prostředím, protože je to v OC, ale věřím, že kdybych navštívil "kamennou" pobočku, dojem by byl o hvězdu lepší..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozhodně jedna z nejlepších restaurací v okolí. Každým soustem se přenesete do země původu a vychutnáte si barevnost chutí. Ať je to česká klasika, těstoviny nebo salát´, budete spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Culinary Aroma je naše oblíbená, pokud se nacházíme právě v Galerii Harfa, nejen na nákupy, ale i na večerní letní divadla a jiné akce, které rádi navštěvujeme. Denní jídelní lístek má různé nabídky na různé druhy stravy - hotovky, čerstvé těstoviny, pizza, veganské, paleo strava, bezmasé, ryby, gril apod. Vaří velmi chutně, v minulosti jsme se setkali s tím, že byly menší porce, ale to se myslím už zlepšilo. Prostředí je příjemné, takže se dá i jen posedět u vína a povídat a v létě je venku velmi příjemná zahrádka. Tu využíváme právě před divadlem, které obvykle začíná kolem 20 hod. Obsluha příjemná. Spokojenost, rozhodně doporučuji, pokud navštívíte Harfu a okolí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace v obchodnim centru, kde mužete posedět s přáteli, ale je vhodná i pro obchodní schůzky - výhoda letního posezení na terase. Dobrá kuchyně a ochotný personál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Cullinary Aroma je na Harfě už klasikou a hlavně sázkou na jistotu. Miluji salátový bar, ale pro toho, kdo má rád maso se tu najdou kulinářské lahůdky. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemné posezení v nákuoním centru, situováno stránku, tudíž vás neruší čumící kolemjdoucí. Velké mínus za zahrádku bez obsluhy. Těstoviny i přes denní nabídku poměrně drahé, nicméně opravdu velká porce a výborně připravené.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO