Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe Aroma a Culinary Aroma

Cafe Aroma Vás zve na příjemné posezení. Máte chuť na kávičku, domácí koláček, vydatnou snídani, chutný oběd nebo něco rychlého do žaludku? Jídla jsou zde připravována jen z těch nejkvalitnejších a vždy čerstvých surovin. Sladké mlsy si sami připravují a zaručují, že každý kousek Vám zachutná.Vždy usměvavý personál se o vás postará a zabezpečí, co Vám na očích uvidí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Největší a v podstatě jediná restaurace v OC Harfa. V létě je moc příjemné posezení na terase, takže ani nevadí, že jste v OC. Příjemná a milá obsluha určitě potěší..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkný interiér v příjemném prostředí. Restaurace je dražší a proto je škoda, když v César salátu nahrazují římský salát levným ledovým salátem. Pak se nemohu ubránit pocitu, že je důležitější zákazníka o něco "ošulit" než udělat jídlo správně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Culinary aroma patří do kategorie restaurací, které neurazí a ani nenedchnou. Nenadchne prostředím, protože je to v OC, ale věřím, že kdybych navštívil "kamennou" pobočku, dojem by byl o hvězdu lepší..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO