Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Anděl Plzeň

Přehled hodnocení
89% celkově
90% personál
84% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po dlouhé době jsme navštívili Café Anděl a byli jsme naprosto spokojeni. Velmi příjemná obsluha, která nás i osobně usadila na naše rezervované místo. Podnik můžeme doporučit i třeba na schůzku apod., ten klid je skvělý, žádná "přeřvávající" hudba.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá, vstřícná obsluha. Bezva prostředí na úrovni. Příjemné ceny. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Anděl Café v Plzni je oblíbený podnik s výbornou kávou i s něčím dobrým na zub a my jsme si tam přijemně poseděly s přáteli a vždy když jdu kolem tak se stavim na kávu
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V tomto podnik se bohuzel kouri..coz jinak pekne a originalni prostredi celkem kazi.. dopravni dostupnost je dobra, jak z tramvaje,trolojbusu ci autobusu. Kava a zakusky prumerne dobre :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do Anděla obcas rad zajdu na polotmaveho Bernarda. Příjemné prostředí narušené pouze cigaretovym kouřem, ktery ja osobně nemusim, nekomu mozna nevadi. Jinak ochotna a rychla obsluha a na léto příhodná zahrádka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Pro mě léty ověřená mekka mezi kavárnami v Plzni. Útulné prostředí anglického stylu, výborná káva, limonády a víno. Zákusky zastupují vysokou úroveň a toasty zde prostě miluju. Příjemná i terasa a multikulturní klub v zadní části podniku. Obsluha často střídána a záleží na lidech, jak vstřícný mají přístup. Jinak nevidím chybu!
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Musím velice pochválit personál za maximálně vstřícný přístup. Mohli jsme si volně vybrat místo k sezení a to jak uvnitř tak i venku na předzahrádce. Vzhledem k tomu, že nás přepadl větší hlad než by Anděl Café bylo schopno uspokojit, mile nám přerušili rezervaci a po nasycení se jinde jsme vesele pokračovali v ochutnávce sektů. A jelikož kavárna není restaurace, tak celkově hodnotím velice kladně.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO