Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 395x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Amandine

Přehled hodnocení
86% celkově
82% personál
86% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 173x
4 175x
3 43x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Když jsme z práce začínali chodit, byla Amandine špičková volba, člověk se opravdu cítil jako ve francouzské kavárně. Ostatní nekomentuji, co nám v poslední době vadí nejvíce, trochu zmatený a nepozorný personál....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vynikající domácí limonády, francozské crepes nebo galetes též výborné. Stejně tak cukrárna, vynikající. Nepouštějte se však do rizot atd. Chápu, jsou chřestové dny, ale rizoto je prostě italská záležitost. Toalety jsou pro mě též určující a zde dávám jedničku s hvězdičkou :)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Café Amandine je designově moc povedená francouzská restaurace. Hlavní jídla jsou velmi chutná, ale nijak zvlášť neohromí, zatímco veškeré sendviče, palačinky, dezerty a snídaňové menu jsou na jedničku! Ideální místo na snídani díky tomu, že věci typu musli, francouzské pečivo, ovoce, vejce, si jdou objednat zvlášť :-) K dokonalosti restaurace chybí podávání vody zdarma (což je ve Francii úplně běžné, zde alespoň podávají vodu ke kávě). Jinak Café Amandine rozhodně stojí za návštěvu :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá francouzká restaurace kousek od Karlova náměstí. Moc milý personál, pestrý výběr jídel, nabídka i pro vegetariány a jídlo chuťově výborné. Určitě se rádi vrátíme, třeba tentokrát na snídani :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci mám velmi ráda a jídlo je vynikající. Bohužel při naší poslední návštěvě byla velkým zklamáním obsluha. Na objednávku nápojů jsme čekali 15 minut a po jídle nám leželo špinavé nádobí na stole více jak 20 minut, což poněkud kazí zážitek z konverzace, pokud sedíte nad zbytky. Ačkoliv kolem nás obsluha prošla několikrát na stůl se ani nepodívala a reagovala až na zavolání. Přitom restaurace nebyla natolik vytížená, aby nebylo možné odnést nádobí, uvnitř byla obsazena maximálně polovina.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U příležitosti návštěvy Prahy jsem do této restaurace pozvala dceru s dětmi. Rezervovaný stůl nám vyhovoval, objednání proběhlo bez problémů, personál ochotný, příjemný, jídlo velmi dobré za přijatelnou cenu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO