Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café 89

Kavárna se snaží být odpočinkovým místem až pro 25 lidiček, kteří hledají v uspěchané Praze oázu klidu, kde si mohou sednout na kávu či vínko, případně zakousnout něco drobného. Nejsme součástí žádného řetězce, tzn. že obsluha příjde za Vámi a stále si zde můžete vykouřit svoji oblíbenou cigaretku či doutníček. Zrovna tak můžete přijít se svým psím kamarádem. Zároveň je možné u nás uspořádat oslavu pro Vaši rodinu, přátele, kolegy či spolužáky. Při těchto akcích Vám menu a program přizpůsobíme dle Vašich požadavků – pokud to bude jen trochu možné. Pronájem prostor je zcela zdarma. V naší kavárně můžete potěšit i oko, protože našim přátelům pořadáme malé měsíční výstavy jejich výtvorů. Dále zde můžete i pracovat, neboť WiFi bezplatné připojení k internetu je u nás samozřejmostí. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám hodně úspěchů v životě!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO