Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café 80's

Café - Restaurant & Music club v centru Prahy inspirovaný dobou 80. let.

plísňáče, mrkváče, céčka, polaroid, walkmann, audio kazety, digitálky, žvýkačky Pedro, tuzex, bony, merkur, igráček, Burda, MTV, BRAVO... to vše se Vám vybaví při vzpomínce na zlatá 80. léta... U nás se vrátíte v čase v rytmu největších hitů 80. let.

V přízemí Cafe 80's se nachází cafe - restaurant, kde vám nabízíme skvělou kávu, typické zákusky, chlebíčky a další speciality 80.let

V suterénu je Music Club - 80s se světelnou podlahou, barem, VIP loungem. Ty největší pecky 80. let vám pouští ty nej Discžokejové. Jsme podnik který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci, která v osmdesátkách vyrůstala a ráda si tyto časy šílené módy, nových trendů, prvních počítačů, videoklipů a dodnes oblíbených hitů připomene.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Bezvadné prostředí s příjemnou hudbou. Retro plakáty na stěnách přímo vybízí ke vzpomínání typu ,, Jé podívej se tam, toho znám jak se jen jmenoval … ,, A automat na arkádové hry naproti toaletám je taky skvělý!!! Návštěvu jsme si opravdu užily.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Café 80's Café 80's
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Děkujeme za příjemné posezení s milým a vstřícným personálem. Jídlo a pití velmi chutné. Příležitostně sem opět rádi zavítáme. Přejeme mnoho spokojených klientů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO