Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café 4U

Příjemné domácí prostředí s milou obsluhou a hlavně vynikající kávou, která nadchne každého milovníka tohoto lahodného moku. Káva má vyváženou chuť s hořko-čokoládovými odstíny a je vždy ručně a precizně připravená. Každá porce kávy je čerstvě namletá a z ní pak udělané espresso má hustou pěnu lískooříškové barvy, omamnou vůni a lahodnou chuť. A přesně takovéto espresso je základem nejenom pro skvělé cappuccino, caffe latte nebo latte macchiato, ale třeba i pro ledovou nebo mraženou kávu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba