Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe 43

Cafe 43 je stylovým podnikem s moderním interiérem, kam si můžete zajít na cokoliv ze sortimentu alkoholických či nealkoholických nápojů. Můžete sem také vzít své psí mazlíčky. Kavárna je ideální také na obchodní setkání či jiné příležitosti, kdy využijete WiFi připojení k internetu zdarma. Jako jedna z mála kaváren nabízí „alternativní přípravu kávy“ s pomocí Vacuum potu nebo French pressu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající kavárna, krásná uvnitř, je nekuřácká :) Velmi speciální nabídka podniku a skvělý přístup obsluhy je jeden z důvodů proč se zde tak ráda vracím. Velice doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci známe už několik let, vždy jsme se velmi rádi vraceli, tentokrát zklamání, úroveň šla dolů. Police za pultem prázdné, ve vitríně na zákusky se krčily asi 4 makronky, skutečná nabídka snídaní oproti jídelnímu lístku www stránkách velmi omezená, v podstatě vaječina 5x jinak. Nedošlo ke změně provozovatele?
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Výborná nekuřácká (což je velká škoda) kavarna, kde si pochutnate na výborném menším občerstvení, výborne kávě či drinku. Kavárnu mam moc rada a velice doporučuji :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO