Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cafe 131

Přehled hodnocení
100% celkově
100% personál
100% prostředí
100% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milá, rodinná kavárnička poblíž metra Hradčanská. Klidná a velmi útulná atmosféra celého podniku, výborné domácí limonády a domácí dezerty. Velmi oceňuji rozlévanou kohoutkovou vodu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Budu se opakovat - milé prostředí, velmi, ale skutečně velmi milá a ochotná obsluha. Dnes mě velmi potěšila kohoutková voda s citronem zdarma. Navečer bývá v kavárně plněji a trochu rušno. Pořád je ale možné si v prostředí příjemně popovídat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné a velmi útulné prostředí. Přes den je kavárna poměrně prázdná, proto je vhodná i k formálnějším schůzkám. Široký výběr domácích limonád - bezkonkurenčních!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi útulné prostředí, během dne klidnější i k formálnějším schůzkám. Milá a skutečně velmi ochotná obsluha. Velká nabídka nápojů a dezertů - velmi doporučuji domácí dorty a limonády!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná a klidná atmosféra podniku s poněkud rodinným nádechem. Milá obsluha, která se zajímá o potřeby klientů, současně ovšem nechává dostatek prostoru. Velký výběr nápojů a dezertů.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO