Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 282x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cacao

Cacao je unikátní spojení kavárny, cukrárny, restaurace a lounge. Naši zákazníci si u nás mohou užít domácí zmrzlinu, dorty, raw dorty, přírodní juice a koktejly. To vše v samém centru Prahy. Cacao přináší do Prahy nový trend zdravé stravy té nejvyšší kvality.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nedělní pozdní snídaně s přítelkyní. Prostředí velmi příjemné, obslua taky. Snídaňové menu není moc obsáhle (obsahuje převážně položky z denního menu), ale není problém si vybrat, já jsem zvolil slaný croissant a byla to dobrá volba. Dva croissanty se šunkou a ementálem, k tomu trochu salátku. K pití čaj (sypaný černý Earl Grey - výborný) a čerstvý pomerančový juice. V druhém kole skvělé cappuccino a cheesecake s ovocem (zahradní směs).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velké očekávání, ale návštěva nás bohužel zklamala. Rychlá a příjemná obsluha, ale káva a dezerty mohly být lepší. Cheesecake netradiční, raw dort příliš sladký. Míření spíše na zahraniční zákazníky. V menu se špatně orientuje.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO