Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 7x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čaba Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kulinářský klenot skrytý jen malý kousek od náměstí Republiky. V parném počasí navíc oceníte možnost posezení v zahrádce - v odpolední čas v pohodovém stínu. Obsluha milá a rychlá, do obědového menu byl jako "náhradník" za již zkonzumované předkrmy nasazen vynikající pršut. Chuťové pohárky potěšil i filet z nilského okouna, který si výborně rozuměl se špenátovým salátem. Jako dezert se podával excelentní hruškový sorbet. Malá rada závěrem - pokud sem zamíříte (což vřele doporučuji), věnujte pozornost otvírací době; aktuálně zde totiž mají odpolední pauzu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čaba je v Plzni sázka na jistotu. Ráda se vracím. Jídlo je výborné, personál ochotný - je možné si nakombinovat, nejste tak vázan čistě na jídelní lístek. Koncept večerního menu, které se mění mi naprosto vyhovuje - vždy se těším, co zajímavého bude. Perfektní servis je samozřejmostí, nestane se Vám, že by na stole chyběla voda nebo se u Vás nikdo delší dobu nezastavil a nezeptal se, zda ještě něco nepotřebujete.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční koncept, stručné měnící se menu a vynikající jídlo. Měli jsme to štěstí, že jsme podnik navštívili ve velmi klidném čase, takže jsme dokonce dostali nabídku nad rámec menu, která se přesně trefila do naší chuti (jo, pan kuchař nás dobře odhadnul). Super víno, voda k němu, obsluha skvělá, vážně spokojenost. Ceny (nemluvím o poledních nabídkách, ty ještě neznám) odpovídají té spokojenosti, takže restauraci navštivte jasně s cílem si to prostě užít a vychutnat.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO