Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Kavárna Cà phê

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Po popracovním výletu na kole jsme se rozhodli, ze si dáme něco dobrého k jídlu. Bylo cca 8 hodin večer. Jelikož jsme se pohybovali v okolí Holešovic, padl volba na tento podnik, který se nám zdál být moc pěkný a originální. V podniku tou dobou byly obsazeny dva stoly (z celkem cca 20). Jelikož má přítel relativně drahé kolo, požádali jsme obsluhu, zda si ho nemuze schovat za dveře. To nám bylo sděleno, ze nikoli. Ok, řekli jsme si, privazeme ho k jednomu z venkovních stolů. Poté jsme se usadili dovnitř. Na to za námi přišel číšník s tím, jestli to jako myslíme vážně si ho vázat ke stolu, co kdyby si tam chtěl někdo sednou (zavírali za cca dvě hodiny). At si ho laskavě uvažeme jinak (podotýkám že v okolí nikam jinam nebylo). Za nás tedy absolutní fiasko! Chápeme, že v době denních špiček by to vhodné nebylo, ale při obsazenosti cca 20% podniku a dvou hodin do zavírací doby tedy opravdu ne. U každého lepšího podniku, na který si i tento podnik očividně hrajec najdete min. dva stojany na kola. Chápeme, že v oblečení na kolo jsme se možná obsluze nezdáli příliš lukrativní. Ale jejich jednání nás vyvedlo absolutně z míry. Zapadli jsme tedy do nedalekého Home Kitchen, kde jsme pocítili absolutní rozdíl v jednání obsluhy a její vstřícnosti. Za nás tedy Ca Phé ne!

Mája
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba