Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace C&P

Přehled hodnocení
80% celkově
76% personál
72% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 9x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštěvuji pravidelně. Všichni, komu jsem restauraci doporučil, byli vždy spokojeni a vracejí se sem. Nejčastěji dávám Pho Bo, které je vždy výborné. Bun Bo Nam Bo podle některých nejlepší, co kdy jedli :-). Výhoda je možnost platby kartou. V okolí Palmovky nemá konkurenci.
Restaurace C&P
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Chutné dobré jídlo s milou a ochotnou obsluhou. Prostředí průměrné a odpovídající typu restaurace, každopádně vše čisté a pohodlné. Ochutnali jsme nesmažené závitky a Pho polévku, která byla výtečná. Doporučujeme
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Najdete zde přesně to, co by jste očekávali od restaurace tohoto typu. pozitivem je široký výběr jídel různých druhů včetně předkrmů a polévek. Restaurace má dostatek míst.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Nerekl bych, ze se jedna o restauraci, ale spise buffet. Polevkóu jsme dostali az po hlavnim jidle, coz nas zaskocilo. Ostatni jidlo bylo v poradku. Obsluha byla mila. Ale spise uz neprijdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo skvělé. Pho silný a chutný vývar, letní závitky svěží. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zatím každý komu jsem tuto vietnamskou restauraci doporučil, byl spokojen. Miluji nesmažené závitky s krevetami a kvalita je srovnatelná jako přímo ve Vietnamu..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osvedčená vietnamská restaurace ihneď na Palmovke. Jedlo ( Pho bo a nudle s kuracím) boli OK. Oceňujem rýchlu prípravu pokrmu. Domáca citronáda je fakt poctivá. Je možné platiť kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace bych navštívila znova, jídlo bylo čerstvé a moc dobré. Prostředí není nijak veliké, ale celkem útulné a také čisté. Pres Restu jsem se objednali na 11 hodinu, přestože měli oficiálně otevřeno až od 12 hodin. Personál byl velice milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto vietnamskou restauraci mám ráda, jednak díky milé obsluze, jak je ostatně u Vietnamců zvykem, ale především kvůli skvělému jídlu, které je stejné jako ve Vietnamu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace je standartní vietnamskou restaurací tak jako spousta dalších. Takže není ani tak ňák co vytknout nebo pochválit. Jídlo bylo dobré a personál normální. Akorát že tam něco opravovali za provozu, ale to zase až tak nevadilo.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO