Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace C&P

Vietnamská a thajská restaurace nabízí především polední menu, které je rozšířeno o další speciality a výhodné menu, ale také vybraná jídla tradiční asijské kuchyně. Můžete zde ochutnat i sushi, avšak musíte si ho objednat alespoň hodinu předem. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
V teto restauraci nabizeji thajskou kuchyni, na kterou jsme se vypravili. S thajskou kuchyni nemaji nic spolecneho, spise je to Vietnamsky bufet lepsi urovne. Obsluha byla v pohode, ale to jidlo... ach jo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo dobré, ale po pěti letech strávených v jihovýchodní Asii se mi zdálo příliš "načichlé" Evropou. Na nějaké detailní hodnocení si po první návštěvě netroufám.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštěvuji pravidelně. Všichni, komu jsem restauraci doporučil, byli vždy spokojeni a vracejí se sem. Nejčastěji dávám Pho Bo, které je vždy výborné. Bun Bo Nam Bo podle některých nejlepší, co kdy jedli :-). Výhoda je možnost platby kartou. V okolí Palmovky nemá konkurenci.
Restaurace C&P
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO