Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bzenecká vinárna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná vinárnička, kde naleznete velký výběr vín za dobré ceny. Navštěvujeme již od jejího otevření a vždy spokojenost. Obsluha příjemná. Benefity pro stálé zákazníky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní vinárnička, kterou občasně navštěvujeme už od jejího otevření. Výborná vína za rozumné ceny, příjemná obsluha a pro stálé zákazníky věrnostní body, které můžete vyměnit za láhev dobrého vína.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha, kdyby takových ochotných servírek bylo více. Jídlo - grilovaná zelenina s balkánským sýrem byla vynikající a chutná. Vínečko nezklamalo - velký výběr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo, milá a profesionální obsluha. Velice příjemné posezení s dobrým vínem v příjemném prostředí. Určitě lze doporučit pro posezení ve dvou i pro oslavy vseho druhu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO