Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 143x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno

Přehled hodnocení
92% celkově
93% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 94x
4 42x
3 1x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět na místě činu. Tentokrát ovšem luxusní zážitek,který je zde standardem. Skvělá a profesionální obsluha, úžasný interiér a vynikající jídlo. Předkrm smažené kalamáry. Bravurně usmažené. Křehké a chutné. Hlavní jídlo rib eye steak s brambory. Udělaný médium rare, tak jak jsem si ho přál. Přítelkyně špagety carbonara. Dle jejího tvrzení jedny z nejlepších, co jedla. Jako dezert cheesecake a brownies. Vše jak má být. Restaurace si drží vysoký standard. I když se občas může stát, že se někdy někde něco pokazí a nevyjde, tato restaurace to dokáže přiznat a chybu napravit. Více takových podniků. Vždy se sem rád vrátím.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Uzasna atmosfera. Kvalifikovana obsluha. Vyborna polevka, dobre jidlo, rychla wifi sit. Dokonaly zakusek s kavou byla prijemna tecka pracovniho obeda. Mohu jen doporucit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Krásná restaurace v Brně. Stavěli jsme se zde cestou na Moravu. Bohužel jsem si asi nezvolila vhodné jídlo - Roestbeef sendwitch. Chuťově trochu nevýrazné, příliš mnoho pečiva... Ostatním velmi chutnalo. Dezert byl výborný (brownies).
Celkově    
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Třetí návštěva restaurace byla bohužel hrozná. Mám tuto restauraci opravdu rád, ovšem včerejší firemní návštěva bylo menší utrpení. Při usazení ke stolu nás posadili těsně vedle dveří, kde všichni chodili kouřit a tudíž dveře se otevíraly každých 5 minut a velice jimi táhlo. Chápu, že při větším počtu lidí byl problém s místem, ale když už je venku tak pošmourno a zima, bych tyto dveře s přímým vstupem do restaurace uzamykal. Obsluha byla jako vždy příjemná a profesionální. Tady jsem bez výtek. Bohužel, co se týká čekání na jídlo, tak se mi ještě nestalo, že v prestižní restauraci čekám na jídlo hodinu a čtvrt od příchodu všech lidí ke stolu. Což bohužel zde byl tento případ. Myslím si, že je nepřípustné, aby v takovéto restauraci i když mají plno, se tak dlouho čekalo na jídlo. To je někde chyba. Pravděpodobně nestíhala kuchyně. To se projevilo i na kvalitě jídla. Objednal jsem si telecí hamburger, který mi na stůl přišel úplně studený. Po stížnosti ho číšník odnesl, že ho dá ohřát pod gril. Po vrácení jídla na stůl byl burger samozřejmě úplně propečený, bez šťávy. Kolegové, kteří si objednali rib eye steak s fazolkami se slaninou, místo fazolek obdrželi hrášek a další kolega, který si objednal steak medium rare, ho dostal well done. Samozřejmě nechtěli čekat další půl hodiny na přípravu nového jídla tak si obsluze stěžovali během konzumace a ta jim slíbila, že dostanou zdarma dezert, který se nebude účtovat. Což se skutečně stalo. I když to beru jako pozitivní uznání chyby, pořád těch chyb bylo ten večer poněkud moc. Po hlavním chodu následoval dezert. spousta kolegů si objednala kávu s dezertem. bohužel káva byla donesena cca o čtvrt hodiny dříve než dezert, takže ti, kteří chtěli mít kávu k dezertu ji měli buď studenou nebo byli nuceni ji vypít dříve. Co se týká dezertů samotných tak všichni chválili, pouze jedna kolegyně dle názoru i ostatních dostala místo čokoládového brownies, čokoládové suflé... Tuto návštěvu hodnotím velmi negativně na takto skvělý a jinak prestižní podnik a doufám, že příští návštěva, která jistě bude bez firemní akce, jelikož naše zahraniční vedení bylo nespokojeno, bude mnohem lepší.
Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO