Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 165x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
93% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 112x
4 45x
3 1x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Radi sem chodime na oslavu narozeni. Nachystaji pekny stul s masli. Ochutnali jsme zebra, byli velmi dobre pripraveny. K tomu vyborne domaci hranolky. Velky vyber michanych napoju.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace byla na první pohled moc příjemná. Bez čekání jsme dostali meníčka a pěkně odprezentovane menu. Jídlo bylo chutné a věřím, že nebude trvat dlouho a rádi se tam zase vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jak jsme dorazili na místo, ihned se nám začala věnovat sympatická a usměvavá obsluha. Byli jsme usazeni ke stolu, který byl upravený a krásný stejně tak jako zbytek interiéru. Problém však shledávám v celkem špatné akustice a vyviklaném opěradle. Od začátku se k nám obsluha chovala způsobem odpovídajícím k cenové relaci podniku (předkrm, dotazy, jestli je vše v pořádku a podobně). Se zodpovídáním našich dotazů nebyl problém. Limonády jsou chuťově vynikající, i když se jedná o sirup ve vodě; celý drink byl ozdoben jahodami, mátou a ledem. Chuť byla akorát. Mexické pivo kvalitou ceně příliš neodpovídalo, ale pravděpodobně se mělo jednat o neobvyklý chuťový zážitek. Steak byl obří, menší došly. Připravený skvostně, příloha chutnala rovněž velmi dobře. Dezerty zde vypadají skvěle, mají zde menší brownie, ale zase obří cheesecake (velmi dobrý). Platba možná stravenkami, kartou, hotovostí. Celkové dojmy pozitivní, odpovídající ceně podniku, pravděpodobně se zde ještě ukážeme. Omáčky ke steakům nejsou bez mléka. Na fotce: New York Strip Steak (340 g – hodně to zasytilo) s grilovanou zeleninou; Cheesecake se šlehačkou a borůvkovým přelivem.
Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno Restaurace Butcher's Grill & Pasta Brno
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Tuto brněnskou restauraci jsme navštívili po druhé a velice jsme se těšili na gastronomický zážitek. Bohužel tentokrát jsme byli zklamáni. Jediné pozitivní bylo prostředí restaurace. Medailonky z hovězí svíčkové byly připálené (poměrně arogantní číšník nás ujišťoval, že to tak má být), club salát obsahoval majonézu, přestože není uvedena v jeho složení, hranolky k žebrům bych za tu cenu očekávala domácí, byly připravené z kupovaných zmrazených a navíc byly nasáklé olejem. Měli jsme to určitě řešit, ale nechtěli jsme před našimi zahraničními přáteli. Bohužel další šanci již tato restaurace nedostane.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I enjoy eating out. We often go to a restaurant with my parents. It usually happens at weekend or Friday evenings, when everybody is free from work and studies. My mum likes Italian food: pasta with different sauces, pizza, lasagne and other national dishes. My father prefers eastern cuisine. His favourite dish is grilled meat with vegetables. As for me, I’m a fan of sushi and fast food, but Butcher's change my mind about italian food. I really recommend this restaurant.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO