Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 323x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha)

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
89% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 218x
4 85x
3 13x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Naše první návštěva a obrovské zklamání a průser. Jako předkrm jsme si dali tatarák, ten byl bohužel zcela bez chuti, tomu ani nepomohl tmavý chléb, který maso zcela přebil. Dále jsme si objednali burger s tuňákem (medium rare), tuňák však byl zcela jak podrážka = bez chuti (viz foto), se salátem si hlavu taky nikdo nelámal, neochuceny a neupraveny, pro jistotu jestě kydnutej pod a na maso. Kotleta byla jen tak tak, ale dala se pohodlně sníst (škoda, že jsem si jí neobjednal). Oběd jsme zakončili dezerty a opět problém, dostal jsem špinavou lžičku a jiný dezert než jsme si objednali. Bohužel 10% sleva tohle všechno nezachránila a byla to naše první a poslední návštěva. Závěrem rozhodně nemohu doporučit.
BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný club sandwitch. I rozlévane víno bylo moc dobře. Obsluha jako vždy moc milá a ochutna... modernější prostředí - americká kuchyně. Určitě se vrátíme zpatky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pekna restaurace kde se citite luxusne a obsluha i jidlo tu atmosferu jeste vice doplnuje. Doporucuji steak z tunaka medium. Grilovana zelenina take vyborna.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ač s novým názvem, restaurace opět nezklamala a předvedla nám vynikající jídlo, příjemný personál a celkově skvělou atmosféru. Rádi se sem vracíme. Je to jistota kvality za rozumnou cenu. Určitě doporučujeme!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsem byli v Praze v Butchers, jinak vždy Brno. Příjemné prostředí, dali jsem si burger s hovězím masem a byli jsme spokojeni. Máme moc rádi jejich omáčky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Service patchy meat was cut up before arriving at table food ok
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Solidní restaurace s dobrou nabídkou za přijatelné ceny. Maso bylo bez chybičky, věci okolo by ale snesly doladit – hamburgerové housky mi připadaly vysušené a bez hromady neochucených salátových listů na talíři bych se určitě obešel. Prostředí i personál jsou velmi příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc pěkné prostředí v klidné části města. Ochotný a pozorný personál, ale hlavně výborně vychucené jídlo bylo naprosto luxusní! Velice děkujeme a už se těšíme na další naši návštěvu. :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO