Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 323x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha)

Tento americký koncept je směsí mezinárodní kuchyně Fusion Cusine a míchání originálních receptur v moderní kuchyni. Základem je čerstvost všech surovin a jejich pečlivý výběr, proto jsme pro vás poptali jen ty nejlepší farmáře z České a Slovenské republiky.

V našich prostorách na vás čeká také bar a "chill out", kde najdete široký výběr míchaných nápojů, víc než 100 druhů destilátů a světoznáme pivo, které je chlazené v pivních boxech tak, aby se podávalo v nejlepší kvalitě.

Náš jedinečný lávový Grill s výparníkem na dřevěné uhlí dodá masu nezaměnitelnou vůni a chuť. Tři druhy grilovacích desek rozloží vlákna v mase přesně podle vašeho přání. Nejenom kvalitní surovina dodá tu správnou chuť.

Cukrárna je neodmyslitelnou součástí naší restaurace. Domácí výroba moučníků probíhá vždy ve spolupráci špičkových cukrářů. Nechte se zlákat sladkou tečkou na konec příjemného večera a ochutnejte některou z našich specialit.

Kvalita a prověřená kvalita je rozdíl, a proto je naše společnost držitelem certifikátu jakosti masa PRIME STEAKS "USDA", což je ta nejkvalitnější známka jakosti v USA.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Naše první návštěva a obrovské zklamání a průser. Jako předkrm jsme si dali tatarák, ten byl bohužel zcela bez chuti, tomu ani nepomohl tmavý chléb, který maso zcela přebil. Dále jsme si objednali burger s tuňákem (medium rare), tuňák však byl zcela jak podrážka = bez chuti (viz foto), se salátem si hlavu taky nikdo nelámal, neochuceny a neupraveny, pro jistotu jestě kydnutej pod a na maso. Kotleta byla jen tak tak, ale dala se pohodlně sníst (škoda, že jsem si jí neobjednal). Oběd jsme zakončili dezerty a opět problém, dostal jsem špinavou lžičku a jiný dezert než jsme si objednali. Bohužel 10% sleva tohle všechno nezachránila a byla to naše první a poslední návštěva. Závěrem rozhodně nemohu doporučit.
BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha) BeefHouse Grill&Bar (Butcher's Grill & Pasta Praha)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný club sandwitch. I rozlévane víno bylo moc dobře. Obsluha jako vždy moc milá a ochutna... modernější prostředí - americká kuchyně. Určitě se vrátíme zpatky
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO